Strona 1 z 100 123456789101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 2490

Wątek: Znowu tu cisza..

Użytkownik Forum Awatar Phot
    Siła reputacji
    17

Znowu tu cisza..

No nie wierze ze nikt tu nie ma juz do powiedzenie o samochodach..;)

Karo_l
    Gość
    Ja bede mial wlasny najszybciej wrzesien/pazdziernik. Wtedy sie wypowiem :)

Użytkownik Forum Awatar occultus
    Siła reputacji
    17
    Jak mi się uda uciec za granice do pracy to może też w tym okresie bede myślał o własnych 4 kółkach!! Shell See

P.S.
    Karo_l o jakim samochodziku myślisz....coś an dzieFczęta:p, czy może raczej cos praktycznego i ekoomicznego dla studenta:p

Software is like sex. It's better when it's free...
    Linus Torvalds

Karo_l
    Gość
    Niestety nie mam kury znoszacej zlote jajka, wiec najwazniejsza jest oszczednosc. Planuje dwudrzwiowego Fiata Uno z silnikiem 1.0, ktory w zupelnosci wystarczy studentowi, muszacemu poruszac sie po Łodzi.

RobsonCorp
    Gość
    Ludziska najpiekniejsz modele uat sa w sqalonach ale raczej nas nie bedzie na nie stac :(

Użytkownik Forum Awatar occultus
    Siła reputacji
    17
    Ja nawet bym nie wzgardził kartonowym trabancikiem (nawet był bym zadowolony .. takie młodzieżowe autko)
    A tak szczerze to ..cokolwiek co ma 4 kółka i jest nieco większe od malucha..najlepiej jak by było stare...strasznie mi sie podobaja auta zniszczone czasem:p

Software is like sex. It's better when it's free...
    Linus Torvalds

Karo_l
    Gość
    Maluch odpada od razu. Przy moim wzroscie powyzej 190cm nie ma szans, zebym sie zmiescil.

Siła reputacji
    17

no ruszylo mam nadzieje:)

Fiatek Uno fajne autko do 160(!) kumpel diesla 1.2 uno z 3 osobami rozpedzil, co ciekawe 2 koles swojego rocznego peugota rozpedzil do 157(!?). Jakie to kiedys autka robili:)

Karo_l
    Gość
    10-letniego poloneza do 200 rozpedzisz............jak go zepchniesz z giewontu :p

Siła reputacji
    17
    Nie wiem jak to jest bo nad morzem mieszkam;) Uno jest Uno:) A co do poldka to tez jeszcze autko tylko promien skretu jak autobus;) Sie rozgadalem.. Tak przy okazji widzial ktos Fast&Furious2? Jezeli tak to jak wrazenia?

Pozdrawiam

Karo_l
    Gość
    Nie ma jeszcze w necie. Jak tylko pojawi sie na sharereactor, to zaczne sciagac. Juz nie moge sie doczekac.

Siła reputacji
    17
    ja sie nawet zastanawialem czy nie obciac drastycznie funduszy na wakacje i nie wybrac sie do kina.. Jeszcze z druga polowa.. $$$$$

Karo_l
    Gość
    Drastycznie? 30zl na bilet, to kwota, ktora moze wplynac na jakosc wyjazdu? Albo planujesz wyjazd wakacyjny do pobliskiego parku, albo do najblizszego kina masz 100km ;-)

Siła reputacji
    17
    Wolalbym jednak je miec bo lepiej miec niz nie miec:) Dlatego na komputerek by sie wersja przydala.. Nio mialo byc o autkach a nie o mojej kasie;)

Btw : A co do kasy to zbieram na Felke:) Moze nie za szybkie ale malucha ze swiatel wytne nie wiem jak na predkosc.

RobsonCorp
    Gość
    A ja maze o BMW 535 i co moge zrobic jak mnie niestec ???

Siła reputacji
    17
    u mnie to wietnamczycy maja chyba dobry sposob na kase bo sie spotykaja czasem pod restauracyjka kolomnie mer Ska jakas bejka i opelkiem:) Kiedys jednego w suprze widzialem (a tylko raz na zywo supre widzialem:) Chyba sie na sprzedazy skarpet po bazarach dorobili albo sajgonki.. A moze by tak metale kolorowe zaczac pozyskiwac? Nio lece spac bo juz nie wiem chyba co pisze.

Pozdrowka

Siła reputacji
    17
    u mnie to wietnamczycy maja chyba dobry sposob na kase bo sie spotykaja czasem pod restauracyjka kolomnie mer Ska jakas bejka i opelkiem Kiedys jednego w suprze widzialem (a tylko raz na zywo supre widzialem Chyba sie na sprzedazy skarpet po bazarach dorobili albo sajgonki.. A moze by tak metale kolorowe zaczac pozyskiwac? Nio lece spac bo juz nie wiem chyba co pisze.

Pozdrowka

ak47dexter
    Gość
    ... trabant jak najbardziej - fajne autko. gorzej jak sie popsuje, na zlom nie oddasz no bo jak karton zezlomowac, pozostaje jedynie z nasypu spuscic :D! a co poloneza i 200km/h - mozesz sie smiac Karo_l, ale mam znajomego ktory wlasnie jedzi polonezem. ostatnio zaknal licznik na 190km/h przy 5 biegu. jest to auto szykowane na tzw KJS. wsadzony jest tam silnik z Fiata Mirafiori 2.0 130km, sportowe zawieszenie, kubly, klatka - po prostu istna bestia! wczesniej mial tak zrobionego fiata 125p, z takim samym silnikiem, rowniez z klatka, zero tapicerki w srodku, kubly, sportowe zawieszenie, nawet klamry na masce by mu sie podczas jazdy nie otwierala (pare razy mu sie tak stalo i dlatego je zamontowal). pamietam ze specjalnie dociazal mu tyl (wladal do bagaznika worki z cementem) by masa byla doskonale wyrownana bo przy masie niecale 1000kg i przy takiej mocy nie majac dociazonego tylu strasznie trudno bylo je opanowac szczegolnie na mokrej nawierzchni! a co do BMW 535 to tez by mi strasznie pasila szczegolnie ten starszy model. o taki ci chodzi? cos takiego czym bujal sie Volt w "blokarsach"? takie auto z cyklu jestem w mafii? greetz!

Siła reputacji
    17
    Widzialem wczoraj uwaga w "kinomaniaku" dwa teoretycznie najszybsze samochody w Polsce. Mistu i Audi bez tunningu wizualnego jedynie pod maska. Nie wiem czy sa one naprawde najszybsze (sugerowali sie pierwszymi mistrzostwami Polski na 1/4mili) ale zrobily na mnie wrazenie.
    Pozdrawiam

ak47dexter
    Gość
    ... a mialy moze "nosa" :D :P? tzn n2o, podtlenek azotu? ten taki "dopalacz" co byl pokazany w "fast & furious" oraz w drugiej czesci. greetz!

Karo_l
    Gość
    Podtlenek azotu wplywa tylko na przyspieszenie, a nie ogolna szybkosc. Przy takich testach bierze sie chyba pod uwage jedynie naturalne mozliwosc silnika. Ktos moze sobie zamontowac dwa silniki od Boeinga do Poldka i tez bedzie wymiatac.

ak47dexter
    Gość
    ... skoro byly to wyscigi na 1/4 mili jak pisze Phot i sugerowali sie wlasnie osiagami z tych startow to tak sie sklada Karo_l, ze w tego typu wyscigach - krotkodystansowych - liczy sie wlasnie najbardziej przyspieszenie... a co do "nosa", wplywa on generalnie na osiagi choc nietsty tylko tymczasowo, max przez jakies 30-40 sek, az do wyczerpania butli... po wszystkim musi nastpaic ladowanie butli by mozna go bylo ponownie uzyc!

Siła reputacji
    17
    Mitsu mialo zamatowany podtlenek azotu audi nie. Tak przy okazji to w f&f ich instalacje to byl caly komputer jakies kontrolery i wogole a w Polsce jak montuja to widzialem: butla, rura, 2zawory:) no ale coz.. Podobno legalna instalacja w Polsce jest mozliwa, troche drozsza i daje ciut mniejszego kopa:) W tych dwoch autach kluczem do sukcesu byly jednak turbiny:) to jest cos
    Pozdrawiam

ak47dexter
    Gość
    a ja jeszcze z pytankiem: co to bylo za mitsubishi? lancer evo VII?jesli tak to na turbosprezarce + n2o to byl to prawdziwy odkurzacz:)! greetz!

Siła reputacji
    17
    to bylo Eclipse w wersji amerykanskiej bez tuningu optycznego. Ale i tak mi sie ten model podoba:)
    Pozdrawiam

Strona 1 z 100 123456789101151 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)