Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 79

Wątek: Motomaniak - temat dla prawdziwych fanów 2kółek

Użytkownik Forum Awatar GoLLaB
    Siła reputacji
    17

Motomaniak - temat dla prawdziwych fanów 2kółek

No to może teraz dawcy:D i ich fani:D, a teraz normalnie, wszyscy Ci, którzy kochają motocykle wypowiedzą się w tym temacie. Będziemy wklejać zdjęcia popisów, linki ze stronami związanymi z motorami, wymieniać się zdaniami na ich temat. Można też dawać fajne filmiki czy inne rzeczy, którymi można się podzielić:)

Zaczynając ode mnie, moje ulubione sprzęty to GSXR 1000, Hayabusa Turbo, Yamaha R1. A tak marze, bo nie ma wygórowanej ceny o Suzuki RF600R :)

I pierwsza stronka:
    Kod:
    www.scigacz.pl
    I dołożę też obrazek-fajny trik:D
    Ostatnio edytowane przez GoLLaB ; 31-07-05 o 20:56

Best avatar - 3 miejsce Awatar pawelck
    Siła reputacji
    16
    ten tez jest fajny

a tu mala kolekcja
    http://www.motorrad-schwarz.de/Modelle%202005.htm
    Kazda zlotowka jest bardzo wazna
    http://www.marysia.szaraniec.org/
    :piwko: :piwko: :piwko:

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    17
    Witajcie dawcy :bigok:
    W sumie ja w domu już od kilku lat się odgrażam, że nim zostanę prędzej czy później :)
    Ja lubie generalnie wszystko co szybko jeździ: czyli ścigacze, naked'y, street'y :)
    Zerknijcie na tablice tej Yamahy :arms:
    Kliknij, to nic nie kosztuje, innym pomoże:1 & 2 & 3 :thanks:

Siła reputacji
    17
    Jak wiemy bardzo często stara się zrzucić winę na szarżującego motocyklistę, jednak czytając o niektórych przypadkach to już nawet nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać:

artykuł:
    Kod:
    http://www.motormania.pl/biegli_sadowi.php
    A fragment:
    BLOKUJ?ć PRZEDNIE KOŁO NA ODCINKU 8 m... !!!

**** MATZ!! Ma motor 3 tygodnie i wali 8 metrowe stoppie do tego malując na asfalcie ślad zablokowanym kołem...! Dopiero miałby się z czym wychylić na imprezie Streetfighter... Opadają ręce, nogi i inne członki...

Za motocyklistą jechał samochód, a jego pasażerowie sami zgłosili się na świadków na miejscu zdarzenia. I co? Ano nic... Zostali uznani za niewiarygodnych, bo zeznali na korzyść motocyklisty. I tu serdeczny, z każdym dniem coraz szerszy uśmiech do naszego ukochanego pana aspiranta, za obiektywne prowadzenie spraw...

Sprawa poszła do prokuratury, a pan prokurator, jak znamy życie, będzie zapewne miał głęboko w d***e rzaczywistość i realia.

Dla prokuratorów w tym pjenknym, podobno demokratycznym kraju, liczą się tylko opinie niedouczonych biegłych, na której przedstawiciele prawa bazują i oskarżają, a cholera wygląda na to, że wali ich to, co i jak było. Mają piękne opinie, myśleć nie muszą... Obym się tym razem mylił...

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    17
    Niestety, żyjemy gdzie żyjemy, co 2gi ma nasrane w głowie i nic na to nieporadzimy. Nieważne, czy sam ciężko harowałeś na motor i poprez jego kupno spędziłeś swoje marzenia, i tak zostaniesz okrzyknięty idotom. Po pierwsze do takiej jazdy trzeba mieć jaja, nawet na rowerze, bo niestety sam trenuje stoppie i wheelie, bo mało kto potrafi mi dotrzymać szyku :ninja: Są np tacy ludzie jak ja, których prędkość nie przeraża, ale skoro nie gdzie jeździć poza drogami publicznymi, to niech ludzie nie narzekają. Co do tych wypadków, to w Polsce, to 95% spraw niesłusznie wygrywają niemotocykliści. Tylko że przy 50km/h motocylisty i nagły wyjazd przed motor często może oznaczać śmierć.

Tutaj link do wypadku w Rumumnii(36.4MB), kierowca R1 zginął na miejscu...
    DOWNLOAD

A tutaj link do torrenta, fenomenalnego filmu Ghostrider, polecam!
    CLICK

Siła reputacji
    17
    Ja dziś zakupiłem świat mococykli - 8 zł ale są wojownicy ulicy 3, obejrzałem już 1/5 filmu i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. A co do 50km/h i śmierci. W Automaniaku pokazywali crashtesty przy 50 km/h i to co się dzieje z motocyklistą w takim przypadku... :/

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=652110 - tutaj jest artykuł o jednym z wypadków a na stronie także wiele odnośników do stron m.in Artykułu, czy motocyklista jest samobójcą?

Siła reputacji
    17
    Nowiutka Hayka 2006 :D Niezłe cacko ale 195Km.... no ale co to jest do 499 GhostRidera:D

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    17

Icon14 Motocykl z poduszką powietrzną

Po 15 lat wytężonej pracy konstruktorzy Hondy opracowali Airbag w motocyklu. To chyba jeden z historycznych momentów w dziejach motocykli:sgrin:
    Kod:
    LINK

Best avatar - 3 miejsce Awatar pawelck
    Siła reputacji
    16
    a moze taki sprzecik
    Kazda zlotowka jest bardzo wazna
    http://www.marysia.szaraniec.org/
    :piwko: :piwko: :piwko:

Użytkownik Forum
    Siła reputacji
    16

orkel472
    Gość
    niezłe motory chociaż ja wole simsona

Użytkownik Forum Awatar wlodas
    Siła reputacji
    20
    Cytat Zamieszczone przez orkel472
    niezłe motory chociaż ja wole simsona
    zapewne zauważyłes, ze kazdy tutaj post zawiera albo link do stronki albo obrazek w formier załacznika. Dostosuj się do tego bo kłania się FAQ pkt.
    '16. Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu "Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem" oraz wysyłanie posta pod postem, przez tego samego użytkownika. Do tego służy edycja postów.

Użytkownik Forum Awatar Rav
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    a tu coś dla fanów 2 jak i 4 kółek :)wystawa w Tokio
    budzi się we mnie zwierzę ,
    ale obawiam się,
    że to leniwiec ...

Użytkownik Forum Awatar muminekk
    Siła reputacji
    14
    http://rapidshare.de/files/18273337/...ekipa.wmv.html

a tu fani dwóch kółek w amatorskiej produkcjii z moim udziałem!!! SIMSONKI ruleZZZZ
    http://img464.imageshack.us/img464/5735/sca336ls3ix5.png

Gourney
    Gość
    Kod:
    http://video.google.com/videoplay?docid=-7500533799257971540&q=nazwy+motor%C3%B3w&pl=true

Użytkownik Forum Awatar Rav
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    mała kolekcja fotek dla motomaniaków :P kilka może wcześniej było ale nie chciało mi się sprawdzać przy wstawianiu

Ostatnio edytowane przez Rav ; 30-04-06 o 20:39
    budzi się we mnie zwierzę ,
    ale obawiam się,
    że to leniwiec ...

Użytkownik Forum Awatar Fenot
    Siła reputacji
    15

20-lecie klubu motocyklowego "Boxer" - Lubsko

Na prośbę St.Anger'a, lecz nie tylko dla Niego; kilka fotek ze zlotu motocyklowego w Lubsku...wszelkie prawa zastrzeżone ;)
    Kod:
    http://rapidshare.de/files/21047878/Zlot_motocyklowy_Lubsko_-_20_maja_2006.rar.html
    waga:24MB
    Piraci obecnie nie istnieją! Piraci tworzyli nielegalne kopie płyt i na tym zarabiali, ludzi którzy wstawiają albumy do ściągnięcia za friko z netu nazwał bym prędzej "anarchistycznymi bibliotekarzami"
    Duże Pe

Użytkownik Forum Awatar illusion
    Siła reputacji
    18
    Wreszcie udało mi się ściągnąć te fotki :)
    Szczerze mówiąc jakiś mały ten zlot mi się wydaje, ale co ja tam wiem byłem w końcu tylko na kilku :) Polecam wypady do łodzi, mimo, że to takie większe targowisko jest :) Pamiętam jak jeszcze parę lat temu odbywał się zlt w mykanowie. Miałem blisko to byłem dwa razy i potem spotkania te upadły. Szkoda. PS zastanawiam się co ten gość robi na fotce poniżej. Swoją drogą to niezły masz refleks - tak go uchwycić :biglaugh: Dzięki za fotki :beer:
    MESS WITH BEST
    FUCK THE REST

gg: 1446599

Użytkownik Forum Awatar Fenot
    Siła reputacji
    15
    Ja tam nie wiem, czy to byl duzy zlot, czy maly, bo prawde powiedziawszy nie znam zadnej imprezy, do ktorej moglbym to porownywac. Inna sprawa, ze nie zdazylem wszystkiego obfotografowac tak jak chcialem, bo pogoda zaczela nas wyganiac.
    Pana masturbanta uchwycilem niechcacy, dopiero jak przerzucalem fotki, to go zauwazylem podczas wykonywania niecnej czynnosci. Jako ciekawostke dodam to, ze ta ETZ250 w tle przyjechala...z Węgier :)
    Piraci obecnie nie istnieją! Piraci tworzyli nielegalne kopie płyt i na tym zarabiali, ludzi którzy wstawiają albumy do ściągnięcia za friko z netu nazwał bym prędzej "anarchistycznymi bibliotekarzami"
    Duże Pe

Siła reputacji
    18
    No właśnie zapomniałem o niej napisać, bo z tego co pamiętam to na jakimś zdjęciu jeszcze się przewinęła. Ale jak ktoś przyjechał na niej aż z Węgier to podziwiam :)
    MESS WITH BEST
    FUCK THE REST

Siła reputacji
    14
    w Mykanowie byl zlot?? o kurdee.... do Mykanowa mam nie zbyt daleko, bo maly kawalek:D

Siła reputacji
    18
    No kiedyś bywały tam zloty, ale później niestety impreza upadła. To ty mieszkasz gdzieś w okoliach Radomska :)
    MESS WITH BEST
    FUCK THE REST

Siła reputacji
    14
    nieee... Pajęczno!!!

Użytkownik Forum Awatar WernerusMaximus
    Siła reputacji
    14
    Jeżdżę motocyklem, może dla nie których to nir motor MZETZ ale na pewno nie rower i prawko potrzebne A. Odnośnie kierowców w konserwach tj samochodach to są chamy! Ale lubię ich wkur... jak stoją w korku na 30 stopniowym upale a ja ich objeżdżam:18: :18: :18: :18: Ale tak realy to zamiast japońca wolałbym 100% takie cudo:
    Załącznik 8826
    To jest dopiero jazda!!!!
    Ostatnio edytowane przez WernerusMaximus ; 17-01-07 o 19:22

Super Moderator
    Siła reputacji
    17
    Powiem tyle... zajebisty ;] jakoś bardzo lubię tego typu motorki [tych nowoczesnych ścigaczy nie trawię...]
    ...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Twoje uprawnienia