Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 126 do 143 z 143

Wątek: Blokada RapidShare i inne serwisy uploadingowe

cantrell
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Fenot Zobacz posta
    Może jest stałe, ale komputer znajduje się w sieci lokalnej i tego samego ip uzuwają inne komputery?
    W domu sa teraz 2 kompy podłaczone pod jeden modem, ale z tego drugiego nic nie jest sciągane.

Użytkownik Forum Awatar Fenot
    Siła reputacji
    15
    Skąd jest internet? Czy to aby nie radiówka?
    Piraci obecnie nie istnieją! Piraci tworzyli nielegalne kopie płyt i na tym zarabiali, ludzi którzy wstawiają albumy do ściągnięcia za friko z netu nazwał bym prędzej "anarchistycznymi bibliotekarzami"
    Duże Pe

murder(ator) ;) Awatar DaRiOOsH
    Siła reputacji
    15
    Kilka postów wcześniej wyjaśniam jedną z potencjalnych przyczyn klik.

Użytkownik Forum Awatar wlodas
    Siła reputacji
    20
    Cytat Zamieszczone przez cantrell Zobacz posta
    U sibi8e nie mam tego problemu, ale obecnie korzytam z innego komputera (i innego IP). Gdy chce sciagnac cos z rapidshare bardzo często pojawia się komunikat, że z tego IP jest obecnie sciagny plik i ze moge scignac to coś w momencie gdy skonczy sie tamto sciąganie. Sęk w tym, że ja nic nie sciagam. Podejrzewam, że ma to związek z rodzajem IP. Jak temu zaradzic?

Aha, czasem udaje mi sie cos sciagnac, ale musze często odświeżać stronę. Tak jakby kotś jeszcze korzystał z tego IP. Sprawdzałem ip tego komputer wczoraj i dzis. Jest takie sam, wiec chyba jest stałe. Nie znam sie specjalnie na tym.
    tak jak koledzy wyzej wspominali....tez mam w sieci lokalnej / kablówka.../, z której sa 2-3 wyjscia na swiat..a wiec 3 IP.
    i jezeli ktos z osiedla własnie sciaga z RS to mi pojawia sie monit, ze moje IP własnie jest uzywane.
    poczekac, sciagac w nocy lub prosic admina aby pzreniosł nas IP w inne gniazdo...bedziemy miec inne Ip wiec moze uda sie nam sciagac z niego....

Siła reputacji
    15
    W ramach konta kolekcjonerskiego pojawiły się dwie nowe opcje Transfer to premium account oraz Transfer to collector account. Czy to są transfery w ramach innych kont? Właśnie zwątpiłem czy to co ja posiadam to dalej jest kolekcjonerskie czy też stało się kontem trzeciego nowego rodzaju.

Super Mordoprator ;-) Awatar ulm@n
    Trofea
    Siła reputacji
    19
    No ja właśnie też mam wątpliwości co to się z tym rapidem porobiło. Jako że aż tak biegle nie znam angielskiego, żeby się połapać to może ktoś by w jakiś przystępny sposób wytłumaczył o co z tym wszystkim chodzi. Niżej cytat z rapidshare.
    Cytat Zamieszczone przez rapidshare.com
    Fit for the future

October 23, 2008
    Really it should state here that we increase the prices. A few weeks ago, we have extended our capacities by 50 Percent, enabling you to download files at highest speed. Your satisfaction is our number one priority. While other webhosting services literally leave you stuck in congested networks, we don’t shy away from any cost and effort, providing fastest servers and connections.

It is not just "RAPID" that is important to us, "EASY" is of the same significance for us. For weeks have been contemplating and discussing, how we can balance pricing for our frequent- and less regular users, without getting into a profuse and complex pricing structure. At the same time we want to avoid that our less regular users are financing our frequent users, which would be the case with a general price increase. Though it is us that has to compensate for hardware and internet access. For this reason we have chosen a solution that is fair for all: In the future, the download volumes included in a Premium Account is going to be reduced from 10 Gigabyte a day to 80 Gigabyte a month, at continuous exact daily pro rata billing. The sum of accumulated download-traffic is going to be reduced from 50 Gigabyte to 10 Gigabyte. Personal web storage space is going to continue to be set to 500 Gigabyte. The changes only apply to new Premium Account and extension. Running Accounts are not affected.

Prices for TrafficShare-packages have been reduced considerably. You can apply these to your own downloads with immediate effect. If you download a file and your download quota is exhausted, the system automatically allocates 1 Gigabyte of the TrafficShare quota for download traffic. As long as you hold a TrafficShare balance, no error message will appear. The advantage for less regular users is that the prices are not going to be increased. The advantage for more frequent users is that by any desired increase in TrafficShare balance, maximum download volume is no longer dictated. By this we also hope to increase the interest in our TrafficShare model. For all existing Premium Accounts the old conditions are in place (10 Gigabyte download per day), however, you can already make use and profit of the new TrafficShare model.

It is not the price model only that we have shaped up for the future. A further change is going to effect a small number of users that neither upload their files through a Premium- or Collector’s Account. Files that are stored completely anonymous can now only be downloaded 10 times. Thereafter an error message will appear. However, the file can be moved into a Collector’s- or Premium Account afterwards so that downloading is possible again.

Lastly we have a thorough positive announcement: With immediate effect the FileMigrator has been made available, enabling you to move any files between Accounts, namely with the following combinations: From Collector's to Collector's, from Collector's to Premium, from Premium to Collector's, from Premium to Premium. LinkLists can be transferred from Premium- to Premium Account. More information is available in the Collector's-Zone, and respectively in the Premium Zone.
    Jeden lubi las, drugi córkę leśnika. Ja zdecydowanie wolę to drugie... :}

Siła reputacji
    15
    Tłumaczenie:

bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla,
    w trosce o użytkowników mniej aktywnych
    W przyszłości dla kont premium zostaje zmniejszony transfer z 10gb na dzień do 80gb na miesiąc. Kumulacja z niewykorzystanego transferu jest zredukowana z 50 do 10gb. Zmiany odnoszą się do kont nowych. Konta istniejące działają bez zmian.
    Ceny za wykupienie konta uległy zmniejszeniu
    Pliki uploadowane anonimowo można ściągać do 10x potem zostanie wyrzucony error.
    Istnieje możliwość przenoszenia plików z kont Kolekcjonerskich > Premium, K > K, K > P, P > P

Starałem się wyciągnąć mięsko z tej notki. Jeśli czegoś nie dopowiedziałem proszę mnie uzupełnić.

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    znacie jakieś lepszy uploader plików na rapida niż ten "firmowy"?

Trofea
    Siła reputacji
    19
    Koniu ten "firmowy" ma jedną bardzo przydatną opcję, mianowicie można w trakcie zapauzować upload. W żadnym innym uploaderze nie widziałem czegoś takiego, a dla mnie jest to niesamowite ułatwienie bo nie muszę odrazu wysyłać całego pliku tylko mogę po kawałku. Ja się do niego przekonałem i nawet fajnie działa, chyba że ktoś zna coś innego gdzie można pauzować uploady to chętnie przetestuję :)

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    teraz w akademiku mam super neta jeśli chodzi o szybkość, ale mam ograniczoną ilość jednoczesnych połączeń więc wysyłanie przez przeglądarkę lub ten firmowy software trwa niesamowicie długo gdyż transfery strasznie skaczą, dlatego szukam czegoś co wyeliminowało by ten problem. ze ściąganiem było tak samo - ale flashget sobie radzi znakomicie i właśnie szukam czegoś takiego tylko że do wysyłania

Użytkownik Forum Awatar Ogorek
    Siła reputacji
    18
    Co się stało z RS? wpisałem mu link dzisiaj i automatycznie uruchomił mi pobieranie nawet bez jednego kliknięcia? Jakieś happy hours czy jak?

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    czasem sie tak dzieje 0 świadczy to o kolejnych zmianach w rapidzie - oby na lepsze :D

Trofea
    Siła reputacji
    19
    Ogorek pewnie ściągałeś mojego Newsweeka :D Ustawiłem tzw trafficshare, czyli możliwość pobierania bez czekania i bezpośrednio. Taki rzeczy można robić tylko na kontach premium i to nie ile się chce, tak że jak ktoś chce więcej szczegółów to proszę pisać PW i cieszyć się Newsweekiem do woli :)

BTW promocja newsweeka się już skończyłam 5 GB przeleciało w kilka godzin :P
    Ostatnio edytowane przez ulm@n ; 02-12-08 o 21:25

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    17
    Myślę, że to odpowiedni temat. Ma ktoś sprawdzony manager ściągania do rapidshare? Chodzi i sprawnie działający program, który sam wszystko pobierze z listy. Dodam, że nie korzystam z konta premium i strasznie dla mnie uciążliwe jest sprawdzanie co 15minut, czy już można ściągać. Z góry dziękuje.
    Kliknij, to nic nie kosztuje, innym pomoże:1 & 2 & 3 :thanks:

Użytkownik Forum Awatar asdty34
    Siła reputacji
    15
    Polecam z czystym sercem jDownloader. Sam na nim ściągam. Wklejam linki na noc i jak rano wstaję to już mam wszystko ściągnięte.
    Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać.

Użytkownik Forum Awatar totmes526
    Siła reputacji
    14

rapid

Ja polecam USDownloader, też wklejam linki i idzie samo, pozdrawiam

Użytkownik Forum Awatar kuka300
    Siła reputacji
    14
    Albo jak niegdyś podał Ulm@n użyj Flashgeta w wersji 1.73 Tutaj też wszystko automatycznie pobierzesz :)

ps.
    post jest w SEBie do którego masz dostęp:)

Trofea
    Siła reputacji
    19
    Nie wiem czy wszyscy już wiedzą, ale Rapidshare od 1 lipca 2010 kończy z punkcikami. Dzisiaj ogłosili co wprowadzą zamiast punkcików.

News na stronie głównej:
    RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Tłumaczenie google:
    Google T?umacz

Wygląda na to że to koniec rapidshare. Uploaderzy nie będą w żaden sposób nagradzani, więc nie będą wrzucać na rapida plików, a co za tym idzie nie będzie się opłacało kupować kont premium... Coś mi się wydaje że rapidshare strzeliło sobie w kolano...

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)