Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 35

Wątek: Peer2Mail - wszystko o tym sposobie wymiany plików

widelec
    Gość

Peer2Mail - wszystko o tym sposobie wymiany plików

P2M - tak brzmi skrot nowego sposobu wymiany plikow. Pewnie niektorzy z nich juz o tym slyszeli. Sprawa jest bardzo prosta. Dzieki kilkunastu uslugom pocztowym po 1 lub wiecej GB mozemy sciagac pliki. Pliki sa dzielone na czesci i wysylane na serwer. Potem udostepniane jest haslo do tego serwera oczywiscie zaszyfrowane. Sciagamy sobie program peer2mail. Adresu nie pamietam zaraz poszukam i dopisze. Dzieki temu programowi nie da sie usuwac wiadomosci z konta ani nic (zadna lama nie wywali po sciagnieciu), a bez niego nie dostaniemy sie na to konto bo haslo jest zaszyfrowane specjalnie dla tego programu. Jakie sa zalety? oczywiste :
    -Chyba zaden admin nie zablokuje portu 25 czyli poczty elektronicznej -> czyli nawet uzytkownicy zza natu sciagaja do woli.
    -Systemy udostepniajace takie konta sa bardzo szybkie i zazwyczaj sciaga sie z maksymalnym transferem swojego lacza!! -> idzie naprawde szybko...
    Jakie sa wady:
    -gmail(poczta z googli) juz wprowadzila ograniczenia (500MB transferu dziennie)
    -mlody projekt - malo linkow jeszcze jest.

Cale forum z linkami na p2m (nie wszystkie dzialaja) jest pod adresem filewarez.com - brazylijskie chyba to forum czy jakies ale da sie zrozumiec co co trzeba. Wow dawno nie pisalem takich dlugich postow. Moje opinie o tym sposobie sciagania:
    calkiem pozytywne. po pierwsze to ze jest dobry transfer.
    i troche negatywne - dalem sie zrobic w balona -> sciagnalem film z jakims brazylijsko-hiszpansko-afrykanskim dubbingiem :( ale to juz moja wina :P
    sciąiganalem przez to juz:
    green day - american idiot
    recruit
    mean girls
    i jakis film bajka z tomem henksem.

naprawde dlugi mi ten post wyszedl. Zaraz poszukam linku do tego programu. Tak swoja droga to moze byc niezly sposob do wymiany plikow na forum. Kazdy wiekszy plik mozna by dzielic i kazdy z userow mogl by sciagac. Kiedys byla prosba o ftp forumowe. To jest nawet lepsze. Radze przemyslec.

Edito:
    ten post bedzie jeszcze dluzszy...
    sciagamy programik z http://peer2mail.com/
    i teraz instrukcja sciagania:
    pokaze na przykladzie filmu wredne dziewczyny bo tam mi sie spodobala ta laska.
    O nie cos z tym forum co podalem wczesniej nie tak a ze nie znam tego jezyka to nie wiem nawet co. Oby potem bylo lepiej. pokaze na plycie zespolu green day:
    dane ze strony:
    Usuario: stockton.up.som
    Password: |\tqfdnrqn0tG/orDRhJTLhYaHytGz|/
    Servidor P2m: Gmail

wiec odpalamy program p2m. klikamy na zakladke browse i na taki domek na gorze, a wlasciwie na strzalke obok niego. wybieramy gmail. logujemy sie jako: stockton.up.som, a za haslo podajmy:
    |\tqfdnrqn0tG/orDRhJTLhYaHytGz|/ . to haslo tylko dla tego programu. Nie zalogujesz sie nim na stronce. oczywiscie wszystko jest do przejscie :P, ale to jest nie wazne.
    teraz klikamy download. to trwa dlugo. Robi liste czesci. zaznaczamy to co chcemy sciagnac. I sprawdzamy czy aby sa wszystkie czesci wypisane. Jak nie to klikamy refresh. POwinny sie pokazac wszystkie. Teraz download. Najlepiej jest jak jest zaznaczona opcja auto merge files - czyli automatyczne laczenie plikow. po sciagnieciu pokaze ci sie folder z gotowym archiwum rar :D przepraszam ze to tak lopatologicznie napisalem ale chcialem zeby nie bylo watpliwosci. Zycze udanych transferow...
    Ostatnio edytowane przez wlodas ; 03-01-06 o 19:16

Użytkownik Forum Awatar occultus
    Siła reputacji
    18
    Dobry pościk widelec
    :spoko:
    Pare dni temu przeczytalem wlasnie na jakims forum o tym nowym systemiku i zaraz wzielem sie do testowania. Moja opinia jest zbliżona do opini przedmówcy. Wart wypróbowania. Nie podobalo mi się to, że transfer nie zawsze byl taki wysoki....kilka razy wyskoczylo mi cos takiego jak "przerwane polaczenie" czy cos w tym sensie. Akurat mnie nie bylo przy kompie, a programik samemu nie nawiązal napowrót polączenia!! :/
    Ostatnio edytowane przez wlodas ; 03-01-06 o 19:18

Software is like sex. It's better when it's free...
    Linus Torvalds

dawidk82
    Gość
    Heh mi to wyglada na wskrzeszenie ftp tylko po drobnych modernizajach i tak trzymac. Jak juz wczesniej w jakims poscie wspomnialem znajda sie sposoby. Teraz bedziemy mieli ftp po modernizacjach. POZDRO i wielkie gratulacje dla pomyslodawcow. Chyle czola. POZDRO jeszcze raz.
    PS: tego nie zdolalem napisac po lacinie ;]
    Ostatnio edytowane przez wlodas ; 03-01-06 o 19:18

Ulubiony użytkownik Awatar lowak
    Siła reputacji
    18
    Akurat zaczynam testować ten "system" i potrzebuje jakichś stronek z pozycjami do ściągnięcia ;)
    "Niewiarygodnie szybki smok w świecie swych wartości powstałem z nicości obrałem droge ku wolności"
    "Trwa poscig za kasą, pozycja, dupami gdzie ludzie rozmineli się z wartościami"
    Paktofonika

GG: 1870358

Super Mordoprator ;-) Awatar ulm@n
    Trofea
    Siła reputacji
    19
    Proponuję
    Kod:
    www.mwteam.org
    Według mnie nie ma lepszej strony niż ta :) A tak od siebie dodam jeszcze że dobe kilka miesięcy używam P2M i dla mnie jest to strzał w dziesiątkę. Transfery świetne, czasami lepsze niż z http i dużo pozycji na tym leży. lowak na pewno się na tym nie zawiedziesz :)
    Jeden lubi las, drugi córkę leśnika. Ja zdecydowanie wolę to drugie... :}

Gourney
    Gość
    tak jak ulm@n używam od dluzszego czasu... i zauwazylem ze czesto tak jest ze najpierw ludzie sciagaja z p2m zeby potem dac to na torrenty :P

moim problemem jest to ze znam włąśnie wyżej wspomniany serwis a zagranicznych praktycznie wcale.... a właśnie tych zagranicznych "rzeczy" mi brakuje ;/

Użytkownik Forum Awatar boofish
    Siła reputacji
    15
    a u mnie jakoś dziwnie jest z tym p2m. nie ściągają się wszystkie segmenty i jest duzo zachodu i zabawy aby to posklejać :/
    Ostatnio edytowane przez wlodas ; 03-01-06 o 19:19

Użytkownik Forum Awatar wlodas
    Siła reputacji
    20
    było trochę tu :http://www.forum.underpl.org/showthr...ghlight=p2mail post 21

Cytat Zamieszczone przez lowak
    Akurat zaczynam testować ten "system" i potrzebuje jakichś stronek z pozycjami do ściągnięcia ;)
    looknij tu:
    http://www.szukacz.pl/szukaj.aspx?en...olska&q=p2mail

i jeszcze:
    http://www.p2p.info.pl/Members_List-...d1f04e04.phtml
    Ostatnio edytowane przez wlodas ; 03-01-06 o 21:52 Powód: post pod postem

Trofea
    Siła reputacji
    19
    boofish u mnie jest wszystko OK. Co prawda czasami przy listowaniu plików faktycznie nie znajdzie jakiegoś, albo nie będzie go na skrzynce i wtedy trzeba się zalogować do innej i dociągnąć, ale ze scalaniem to problemów nie mam. Czasem się plik niedociągnie do końca ale wtedy ściągam segment jeszcze raz i wszystko gra i buczy :) A co do stronek to jeszcze jest takie coś jak:
    Kod:
    http://www.uploadersteam.prox-net.pl/
    ale daleko im do ideału :)

Warzywo
    Gość
    Kod:
     http://p2mforum.info
    Tu jeszcze jedno calkiem przyzwoite polskie forum z linkami p2m. Pozdrawiam

Siła reputacji
    18
    Niestety stało się nie mamy już serwera :(
    Jeśli nadal chcesz aby nasz Team istniał prosimy o pomoc. Możesz wpłacić nam jakieś pieniądze na nowy serwer a może masz jakiś wolny.
    jeśli chcesz pomóc gg: 5919943
    uploaders team padło...
    "Niewiarygodnie szybki smok w świecie swych wartości powstałem z nicości obrałem droge ku wolności"
    Paktofonika

Siła reputacji
    18
    mwteam.org też potrzebuje pomocy - http://blade9999.natster.pl/pl.html

Coś ciężko z P2M...

Przed chwilą zajrzałem na Uploaders Team - http://www.uploadersteam.prox-net.pl/ - i co dobrze widzieć, znów wrócili! Jednak ponowna rejestracja jest konieczna, tak samo jak zbieranie wszystkich materiałów.
    Rekompensatą może być to, że pomimo niedawnego powrotu udało im się zgromadzić już sporą ilość ciekawych pozycji :)
    Ostatnio edytowane przez lowak ; 18-01-06 o 18:45
    Paktofonika

Trofea
    Siła reputacji
    19
    No niestety, źle się dzieje w państwie duńskim. To już nie pierwszy raz jak mwteam ma kłopoty. Jakoś zawsze stawali na nogi i mam nadzieję że tym razem też tak będzie.

swellow
    Gość
    kurde, co sie dzieje?? jeden jedyny konkretny upadł............ tylko na tym forum duzo, duzo i jeszcze wiecej bylo kodow do p2m :( jest jeszcze jekies stricte p2m forum??

MwTeam
    Gość

MW powroci za kilka dni , max 4 do 6

Nic z forum / jego bazy nie ubylo i nieubedzie ....
    Wiec zadne ponowne rejestracje nie beda potrzebne

Z pozdrowieniami administracja MwTeam

Ostatnio edytowane przez MwTeam ; 27-01-06 o 23:33

Trofea
    Siła reputacji
    19
    MwTeam czekam z niecierpliwością na powrót. A mogę się dowiedzieć skąd to wiesz, bo na oficjalnej stronie nie ma o tym żadnej wzmianki.

TvG
    Gość
    Ja od jakiegos już czasu pobieram filmy poprzez Peer2Mail i jestem zadowolony z tego systemu wymiany plików :-). MWteam było moim drugim forum, zawiodłem się trochę kiedy zobaczyłem że chłopaki mają problemy z kasą :-/ Ale skoro maja niebawem powrócić to czekam z niecierpliwością :-). Miałem kilka wspaniałych for tego typu i wszystkie zostały zamknięte z podobnych przyczyn, zostało mi jedno, ale delikatnie ograniczone, co raczej krępuje. Wiem że chłopaki pracuja nad tym wszystkim i mają prawo wymagać, ale nie każdy ma warunki do robienia uploadów, no mniejasza o to. Życzę szybkiego powrotu właścicielom MWteam! :-)

A tak swoją drogą, może ktoś zna jeszcze jakieś inne fora p2m? Ja mogę sie podzielić tym co znalazłem:
    http://www.andos.icx.p
    http://p2mforum.tk
    http://www.cisum.j.net.pl/

i kilka innych, ale nie warto wymieniać bo albo zamknięte, albo zawieszone, albo mają marne zasoby. POZDRAWIAM!

MwTeam
    Gość
    heh ... skad wiem ...

bo jestem wspolwlascicielem tego portalu

TvG
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez MwTeam
    heh ... skad wiem ...

bo jestem wspolwlascicielem tego portalu
    No to chyba można prosto stwierdzić po Twoim nicku :-). Pozdrawiam!

PS.
    MWteam to był świetny portal i mam nadzieję że po powrocie nie będzie inaczej ;-).

Trofea
    Siła reputacji
    19
    Właśnie na mejla dostałem wiadomość następującej treści:
    Witam

Chciałbym poinformować iż forum MwTeam wznowiło swoją działalność. Zapraszamy pod nasz
    adres www.mwteam.org

W najbliższych dniach mogą wystąpić problemy z otwarciem ponieważ czekamy na pełną
    synchronizację serwerów DNS.
    Wreszcie doczekaliśmy się, szczerze powiedziawszy to się za MwTeam stęskniłem :D

Użytkownik Forum Awatar illusion
    Siła reputacji
    18
    Postanowiłem reaktywować topic. Ostatnio zacząłem więcej ściągać p2m i korzystam głównie z dwóch stron:
    www.mwteam.org
    www.p2mforum.info
    Ale pierwsza strona coś kombinuje, żeby jak najwięcej kasy zebrać, bo przeciążone forum jest jak dla mnie chyba zbyt często, a może mi się wydaje. A druga stronka mimo, że też dobra to bardzo często ma problemy z bazą danych. Ma ktoś jakieś adresy innych forów? Mogą być angielskie. Acha, na forum www.peer2mail.com w dziale related websites są linki do stron, ale większość turecka albo brzyalijska albo nie działa. To tak jakby ktoś nie wiedział :)
    MESS WITH BEST
    FUCK THE REST

gg: 1446599

Użytkownik Forum Awatar wlodas
    Siła reputacji
    20
    :: Mecza Cie zablokowane skrzynki ? ! Zaloz konto .::Premium V.I.P::. !

! Witamy serdecznie !

Wnaszym serwisie stworzona zostala nowa limitowana grupa uzytkownika - "VIP PREMIUM"
    Grupa ta otrzymala specjalny status na naszym forum i dosc duza liczbe szczegolnych przywileji:
    Koszt miesieczny abonamentu wynosi 25 zl platne przelewem z gory .

http://mwteam.org/forum//index.php?s...0&#entry156193

----------------------------- PRZYWILEJE -----------------------------

-- mail w domenach @MwTeam.org | @Peer2Mail.pl

-- dostep do specjalnego dzialu z baza linkow w ktorym znajduje sie kopia kazdego relasu
    wychodzacego w naszym portalu ,dzial posegregowany jest tematycznie tak jak jego
    odpowiednik na forum w kategorie :

Filmy *HQ*, Filmy *LQ*, Filmy Polskie, Filmy Lektor/Dubbing, Seriale, Teledyski, Muzyka,
    Gry PC, Gry Konsole, Software, E-books, XXX, Inne ( w dziale tym wychodza rowniez Mega
    Hity z relasami po 100 , 200 kont na jeden upload )

-- dostep do dziaulu UFS (Upload for Site) w ktorym wpierw umieszczany jest kazdy upload
    Pracownika

-- dostep dop dzialu UT (Upload Trial )

-- dostep do dzialu baza kont GMAIL

-- dostep do dzialu Moj Upload

-- dostep do dzialu _Strefa XXX Hack_

-- dostep do dzialu REQUEST

-- dostep do programu Account Creator dzieki ktoremu mozna w szybkim tepie zalozyc
    znaczna ilosc kont mailowych bez znacznego wysilku

-- mozliwosc zamykania wlasnych postow i ich otwierania

-- mozliwosc dopisywania swoich postow w zamknietych tematach

-- zwiekszona ilosc PM w profilu uzytkownika do 500

-- mozliwosc edytowania tematow w wlasnym poscie

-- zwiekszona pojemnosc do 1MB na upload avatarów

-- -10 sekundowa ochrona anty flood (normalne / domyslne ustawienie to 30)

-- odblokowany ShoutBox

-- kasowanie wlasnych postów

------------------------------------------------------------------------------------------------------

W poscie tym prosimy o wpisanie chetnych osob na tego typu przywileje i range
    VIP PREMIUM

Koszt miesieczny bedzie wynosic 25 zl platne przelewem z gory .

W tytule przelewu prosimy o wpisanie swojego nick'u z MwTeam

--------------------
    ===================================
    E-mail został wysłany zgodnie z zaakceptowanym przez Panstwa regulaminem serwisu MwTeam.

Copyright ® 2004-2006 MwTeam.org | Peer2Mail.pl Group

First Polish P2M Board. All Rights Reserved.

Super Moderator
    Siła reputacji
    17
    Czy takie opłaty do nie legalnego oprogramowania są zgodne z polskim prawem ?
    ...

Użytkownik Forum Awatar Ogorek
    Siła reputacji
    18
    a nielegalne oprogramowanie jest legalne z polskim prawem?:P
    Całe to forum jest nielegalne i obawiam się że jeżeli namierzą osoby zajmujące sie tym mogą mieć łatwiej do trafienia na vip'owców

Użytkownik Forum Awatar illusion
    Siła reputacji
    18
    Ale forum jest cały czas nieczynne prawie, a po zapłaceniu 35 pln nagle zaczyna działać. Cud. Dla mnie to z deka lekki przekręt jest. Rozumiem, że włożyli dużo pracy w forum, ale takie podejście jest chamskie. Ma ktoś jakieś inne linki do dobrych forów z p2m?
    MESS WITH BEST
    FUCK THE REST

gg: 1446599

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)