Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nokia lumia windows phone 8

Użytkownik Forum Awatar Fredi
    Siła reputacji
    14

Nokia lumia windows phone 8

Witajcie od bardzo niedawna jestem w posuadaniu swojego pierwszego smart telefonu , jest nim Nokia Lumia 625.

Poniewaz jest to pierwszy smart telefon to wiele zeczy sprawia mi problem. Chcial bym sie dowiedziec czy ktos z forumowiczów posiada ten telefon lub inny Lumia , aby móc sie wymieniac informacjami i mozliwosciami telefonu.

Nie mialem i nie pracowalem nigdy na zadnym innym smart fonie i nie wiem jak wyglada android czy IPhone.
    Niestety moim najgorszym jak dotad doswiadczeniem jest brak historii połączeń w ktorej mial bym detale takie jak czas danej rozmowy bo nie moge sprawdzic nawet z kim rozmawialem najwiecej i wygadalem darmowe minuty.
    Śmierć chroni przed życiem. -=|-|-|-|-|=- Pan Bóg bawi się z ludźmi w chowanego. On odlicza - ludzie się chowają -=|-|-|-|-|=- Tylko człowiek potrafi być nieludzki

- Andrzej Majewski

Administrator Awatar bArT
    Siła reputacji
    10
    Kurcze, jakbyś miał telefonik z systemem Android, mógłbym Ci dokładnie ze wszystkim pomóc, ale niestety systemu Windows Phone 8 nie widziałem nigdy na oczy :(
    Z tego, co słyszałem te Windowsy w telefonach są trochę pokręcone. Preferuję zdecydowanie Androida, ewentualnie iOS, który mam na jednym tablecie. Zły nie jest, ale Android ciekawszy :)
    Szukasz dobrych programów? Znajdziesz je tutaj!
    Zapraszam na: www.SoftMania.pl

Użytkownik Forum Awatar Fredi
    Siła reputacji
    14
    Witam ponownie

Na dzien dzisiejszy rozwiązalem kilka problemow na tej noki LUMIA i jestem w stanie pomagac innym nowym nabywca tego telefonu. Niestety pewne kwestje sa nadal nie do rozwiązania.

podobno historia polaczen a raczej dlugosci rozmowy sa na tym programie ale niestety nie dostepne dla LUMIA 625

"
    Kolejnym dodatkiem jest aplikacja o nazwie Counters (Liczniki). Jak nietrudno się domyślić, jej zadaniem jest zliczanie wszystkich wychodzących połączeń. Program podlicza łączny czas wykonanych połączeń głosowych, wysłanych SMS-ów, a także wykorzystanych danych pakietowych.
    Program Liczniki pozwala także na określenie limitów, dzięki czemu informacje o stanie zużycia poszczególnych danych będą wyświetlane w formie graficznej. Niestety, limity to tylko wskazówka dla użytkowników, a program nie odłączy automatycznie danych pakietowych po wyczerpaniu pakietu. W tej wersji nie ma także powiadomień Push (zostaną wprowadzone w przyszłości), a więc nie zostaniemy poinformowani o tym fakcie.
    Aplikacja Liczniki to dość wczesna wersja, która na razie ma kilka niedociągnięć, jak choćby wspomniany brak powiadomień o przekroczeniu limitu. Program źle nalicza czas połączeń konferencyjnych, a przy określaniu limitu dla pakietu danych nie można wpisać cyfry z częścią dziesiętną (np. 1,5 GB, 2,4 GB)."

Counters (Liczniki):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img.php.png
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	3.1 KB
ID:	14448

Nastepnym problemem okazalo sie jak wyskoczyly literki przy spisie programow :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wp_ss_20140514_0001.png
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	52.8 KB
ID:	14449
    wczesniej tych literek nie bylo a pokazaly sie po kilku operacjach na telefonie w tym instalowanie programow i dodawanie kafelek , nie chce usowac tych programow ani kafelek i ciezko bylo mi odkryc po czym dkladnie sie to pokazalo , jest mniej wygodne przegladanie programow i wolal bym aby tego nie bylo
    jak to zrobic nie wiem

Kolejny problem jest przy programie Viber w ktorym nie da sie zmienic dzwonka smsow ani przychodzacego połączenia

Rozwiazane problemy:

1. Zapisywanie map na karcie MicroSD
    2. Skaner kodów QR oraz rozpoznawanie piosenek w programie BING (bez instalowania dodatkowych programow)
    Ostatnio edytowane przez DaRiOOsH ; 27-05-14 o 15:03
    Śmierć chroni przed życiem. -=|-|-|-|-|=- Pan Bóg bawi się z ludźmi w chowanego. On odlicza - ludzie się chowają -=|-|-|-|-|=- Tylko człowiek potrafi być nieludzki

- Andrzej Majewski

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)