Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Poznajmy "zasługi" błogosławionego

tango
    Gość

Poznajmy "zasługi" błogosławionego

Moderator
    Siła reputacji
    18
    Daję Ci 5 dni na rozwinięcie tematu w kazdym innym przypadku potraktuję to jako demagogię, oraz usunę post, przyznam iż obraziłeś moją wiarę ale to akurat jestem w stanie zaakceptować, jednak jak napisałem uprzednio obroń swoje tezy, bo jak rozumiem skoro zamieszczasz materiał to się z nim utozsamiasz?

pozdrawiam

pytonss

http://www.stopforumspam.com/
    Piana jest wesołością piwa.

tango
    Gość

Po co to ultimatum?

Cytat Zamieszczone przez pytonss Zobacz posta
    Daję Ci 5 dni na rozwinięcie tematu w kazdym innym przypadku potraktuję to jako demagogię, oraz usunę post, przyznam iż obraziłeś moją wiarę ale to akurat jestem w stanie zaakceptować, jednak jak napisałem uprzednio obroń swoje tezy, bo jak rozumiem skoro zamieszczasz materiał to się z nim utozsamiasz?

pozdrawiam

pytonss
    Fakty, to fakty. Z faktami się nie dyskutuje, choć mogą być one bolesne i irytujące, tak jak w Twoim przypadku. Nie miałem zamiaru nikogo urażać ani obrażać. Poza tym jeszcze jedno - nie wiem czy zauważyłeś, że to nie ja jestem autorem tekstu, ale redakcja "Faktów i Mitów", która ostatni numer tego tygodnika wypuściła z taką właśnie (moim zdaniem celną) okładką. Nie żądaj więc ode mnie rozwijania tematu. Opisane w punktach zaniechania i zachowania JP II są znane wszystkim tym, którzy się tematem interesują. Wystarczy przejrzeć Internet, poczytać np. "Fakty i Mity", "Nie", "Przegląd", teksty Richarda Dawkinsa itd., itp. by dojrzeć to, czego większość zdaje się nie zauważać. Pozycja na klęczkach przeszkadza w racjonalnym rozumowaniu.

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    20
    Ostatnio na Forum nie widać żywej duszy, stąd nie trudno było dostrzec ten temat. Wydaje mi się pytonss, że nie ma jakichkolwiek podstaw do usunięcia tego tematu. Nie obraża on nikogo wprost, nie jest kryptoreklamą, w żaden sposób nie koliduję z obecnym regulaminem. Należy przyznać prawo głosu dla każdego, niezależnie od jego poglądów. Tego się trzymajmy, jak dotychczas nikt nie protestował w podobny sposób, chyba że o czymś nie wiem. Idąc tym tokiem myślenia każdy katolik powinien obrazić się na panią z kolportera, bo wśród gazet na wystawie sprzedaje bez skrępowania FiM oraz NIE.
    Kliknij, to nic nie kosztuje, innym pomoże:1 & 2 & 3 :thanks:

Moderator
    Siła reputacji
    18
    Cytat Zamieszczone przez tango Zobacz posta
    Fakty, to fakty. Z faktami się nie dyskutuje, choć mogą być one bolesne i irytujące, tak jak w Twoim przypadku. Nie miałem zamiaru nikogo urażać ani obrażać. Poza tym jeszcze jedno - nie wiem czy zauważyłeś, że to nie ja jestem autorem tekstu, ale redakcja "Faktów i Mitów", która ostatni numer tego tygodnika wypuściła z taką właśnie (moim zdaniem celną) okładką. Nie żądaj więc ode mnie rozwijania tematu. Opisane w punktach zaniechania i zachowania JP II są znane wszystkim tym, którzy się tematem interesują. Wystarczy przejrzeć Internet, poczytać np. "Fakty i Mity", "Nie", "Przegląd", teksty Richarda Dawkinsa itd., itp. by dojrzeć to, czego większość zdaje się nie zauważać. Pozycja na klęczkach przeszkadza w racjonalnym rozumowaniu.
    Mówisz o faktach a jaki one są, potrafiłeś zamieścić jedynie slogany, skoro godzisz się z taką opinię, jak widzę mocno się z nią utożsamiasz proszę przytocz tak sam od siebie, oczywiś
    cie jeśli potrafisz dowody potwierdzające głoszone przez Ciebie.
    pozdrawiam.

http://www.stopforumspam.com/
    Piana jest wesołością piwa.

Ginekolog <-> tapicer Awatar thomas.night
    Siła reputacji
    21
    pytonss... daj spokój, plzz.
    Wolność wyznania powinna pociągać za sobą wolność słowa, co wielokrotnie podkreślałem gdy kiedyś-niegdyś mój nick mienił się czerwoną barwą.
    Whatever, gdzie tu sens, gdzie logika? Poza tym zauważ jedną rzecz - to może i jest przesadzone, ale nie bezzasadne.
    ... jak w statusie, wyk. też spirale z materiału powierzonego :)
    night_cr0wler / astar0th

tango
    Gość
    Ostatnio edytowane przez pytonss ; 20-05-11 o 21:41 Powód: ostrzeżenie: Warości o tej samej tematyce zamieszczamy w jednym temacie.

Użytkownik Forum Awatar elwoodblues
    Siła reputacji
    19
    Jeżeli zostało jeszcze coś szlachetnego we współczesnym świecie, trzeba to jak najszybciej opluć i ubłocić. Amen.
    Nie patrz na całokształt krzywo,
    Chodź zrobimy jakieś piwo(...)
    (...)Lepiej nie główkuj już
    Blues panie Jurek blues

Użytkownik Forum
    Siła reputacji
    0
    Obawiam się, że zbyt wielu w tym kraju nie wie co to szlachetność.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)