Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: PSP 3004 - przeróbka

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    17

Icon5 PSP 3004 - przeróbka

Witam,
    Brat sprawił sobie taki sprzęt i prosił mnie o wykonanie przeróbki. Z tego co się orientuję, niektóre sklepy wykonują taką usługę, ale często bywa ona przesadnie wyceniona, więc chce sam zabrać się za jej wykonanie. Zależałoby mi na bezproblemowym wykonaniu, jako, że będę w domu na kilka dni, także nie mam za wiele czasu na metodę prób i błędów. Czy warto zamawiać taki zestaw z Allegro? link Jeśli nie, to gdzie szukać dobrego poradnika do zabrania się za przeróbkę? Z góry dziękuje za pomoc, jako, że zależy mi na rozwiązaniu problemu.

Zapomniałem jeszcze dodać, ze oprogramowanie zaktualizowało się do wersji 6.XX, czy możliwy jest jego downgrade?

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez np15 ; 16-05-10 o 13:18
    Kliknij, to nic nie kosztuje, innym pomoże:1 & 2 & 3 :thanks:

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    ważny jest nie tylko model konsoli ale i wersja oprogramowania na niej
    kiedyś bawiłem sie w to przerabianie i ogólnie polega ono na rozebraniu, przylutowaniu kabelków w baterii konsoli i przerobienia jej na baterie serwisową. dopiero wtedy można konsole odblokować i wrócić do starego formatu baterii, ale będzie ona już poniszczona, zmniejszy swoją żywotność i odblokowywanie na zwykłej baterii jest ryzykowne. lepiej kupić baterię serwisową z prawdziwego zdarzenia - no ale to nie małe koszty.
    poleciłbym poszukać kogoś kto Ci to zrobi - będzie miał sprzęt i doświadczenie. ja znalazłem kolesia na allegro który umówił sie u mnie w mieście, poszliśmy do jego samochodu, podłączył psp do zapalniczki, włożył swoją baterie serwisową i po 15 min miałem już zrobione - całość 20zł

nie pamiętam for gdzie znalazłem instrukcje jak to zrobić samemu w domowym zaciszu ale zaczynałem od tej strony by dojść do specjalistycznych for:
    Kod:
    http://peb.pl/sony-playstation-portable/
    kontakt :deal:

Co jest najśmieszniejsze w ludziach - zawsze myślą na odwrót:
    spieszy im sie do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.
    Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem traca pieniądze by odzyskac zdrowie.
    Żyją jakby nigdy nie mieli umrzec, a umierają jakby nigdy nie żyli.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)