Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: plejka siada, co robic?

mc-money
    Gość

plejka siada, co robic?

Witam, jstem nowym użytkownikiem i myśle ze na tym forum uzyskam wiele odpowiedzi na meczace mnie pytania:)

Moja plejka ma juz 5,5 roku, nie gralem na niej malo, nie gralem na niej duzo-tak w sam raz
    I wlasnie zakupilem mikrofony do mojego grubaska a tu sie singstary scinaja ;(
    Plejke mam przerobiona jakims chipem? (nie wiem, jak bylem maly to sie tym malo interesowalem czym! wazne z bylo! na gieldzie odrazu przzerobiona kupilem)
    Wiec co sie bardziej opłaca? Kupic nowy laser? Nowy chip tez wtedy?
    Czy kupic Network Adapter? Zeby nagrac na dysk trzeba przekonwertowac jakims programem i wlasnie czy on konwertuje tylko Orginaly? Czy tak zwane kopie zapasowe tez na dysk przezuce i sie odpala? Ktos probowal Singstary wrzucac na HDD ?

Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam: Mc-money

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    rodzi się pytanie dlaczego tnie? jeśli przez laser (słychać doczytywanie przy przycięciach) to wymiana lasera, chip może zostać. jeśli chip jest stary to może już singstara nie obsłużyć.... ściągnij sobie swap magic i zobacz czy to pomoże
    oprócz lasera wina może leżeć po stronie elektroniki, a ta jak pada to musiałbyś cała płytę wymienić, co raczej nie jest opłacalne....
    kontakt :deal:

Co jest najśmieszniejsze w ludziach - zawsze myślą na odwrót:
    spieszy im sie do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.
    Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem traca pieniądze by odzyskac zdrowie.
    Żyją jakby nigdy nie mieli umrzec, a umierają jakby nigdy nie żyli.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Twoje uprawnienia