Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: TeamViewer

Użytkownik Forum
    Siła reputacji
    14

TeamViewer

Jest to program dla użytkowników, którym zależy na zdalnym kontrolowaniu systemu przez Internet.
    W dziale "Wait for session" wpisujemy ID oraz hasło komputera, w którym program jest zainstalowany, a w dziale "Create session" podajemy ID i hasło komputera, do którego chcemy mieć dostęp. Od tej pory mamy nawiązane połączenie z wybranym przez nas stanowiskiem.
    Na obu stanowiskach TeamViewer musi być uruchomiony!
    Ponadto program jest zaopatrzony w chat.
    Aplikacja daje możliwość przenoszenia danych oraz nagrywanie wszystkiego co dzieje się na pulpicie.
    Inną zaletą programu jest obsługa bezpiecznych połączeń dzięki wykorzystaniu kluczy.
    I co ważne, NAT nie stanowi dla niego problemu!!!
    Niestety obsługa programu w języku angielskim.

http://www.teamviewer.com/index.aspx
    Ostatnio edytowane przez wyyzy ; 02-04-09 o 12:48 Powód: przeniosłem...

Użytkownik Forum
    Siła reputacji
    0
    Używam go od pewnego czasu i jestem z niego bardzo zadowolony - jestem za NAT-em i wszystko działa jak należy. Zastanawiam się tylko jaka będzie prędkość przesyłania plików w NAT-cie, przy połączeniu się po IP ( nie po ID ). Tego jeszcze nie sprawdzałem.
    PS.
    Przy pierwszym uruchomieniu mamy do wyboru opcję instalacji oraz opcję uruchomienia ( bez instalacji ), więc jeśli ktoś chce go wypróbować to wystarczy, że "odpali" program bez instalowania.
    Ostatnio edytowane przez grzeste ; 30-03-09 o 17:57 Powód: PS

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)