Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 125 z 475

Wątek: ..:: T O R R E N T ::.. & wszystko z nim zwiazane

avallac
    Gość
    ani jedna domena ani druga nie dziala :( a wiem ze obie sa poprawne bo kiedys wchodzil z obydwu :(
    No nic trudno. Jak narazie musze zajac sie kontem na PT bo ta strona z kazdym dniem bardzo pozytywnie mnie zaskakuje :) a ile miejsc sie teraz zwolnilo jak zrobili pozadki z leecherami i userami rzymajacymi tylko konta :)
    A i ciebie NetHoliku tam widzialem :D Staraj sie bo to moze byc najlepsza Polska strona z torrentami. (jak dla mnie to juz jest :) )

Jako ciekawostke powiem ze admin starego TOP (ktory juz nie jest jego adminem :p ) zalozyl nowa strone z torrentami wygladem identyczna (lub zblizona) do starego dobrego TOP :)
    teraz znajduje sie pod adresem www.tdt.org.pl
    mam nadzieje ze sie wam spodoba ;) milego sciagania
    Ostatnio edytowane przez avallac ; 27-01-05 o 02:24

Pirat
    Gość
    NARESZCIE !!! www.torrent.org.pl zmienił serverek. Można ich teraz znaleźć pod: www.click-plick.org Stronka śmiga. Dawno powinna już tak latać. :spoko:

dawidk82
    Gość
    Heh powiem tak. TB2 juz nie jest tym samym co TB. netholik skoro juz masz konto to proponoje poczytac forum i zobaczyc jakie machlojki tam leca (dot. Skaldu ekipy rzadzacej) I to jest rownierz powod dlaczego przybywa miejsc. Ludzie poprostu z tamtad odchodza przykladem jest ANaRKiST ktory oposcil (tak jak zreszta i ja) TB2 i dolaczyl do TD (http://bittorrent.damage-web.net/index.php) moim zdaniem bardzo dobrze rozwijajacej sie stronki na ktorej i zaczyna przybywac polakow (obecnie 150).POZDRAWIAM i zapraszam na TD ;]

NetHolik
    Gość
    No nie wiem dlaczego Ci nie śmiga.
    Może jakies chwilowe problemy z DNSami ?
    w takim razie spróbuj wejść po IP TB2 - http://62.212.84.226/ :)

Widziałeś mnie :chytry: gdzie?
    Ja się nie moge połapać gdzie jest takie coś jak user list :)

A co do tej nowej odsłony starego TDT to jestem badzo zaskoczony
    dzisiaj rano tam trafiłem i ucieszyła mnie szybkośc działania strony
    A także "jakość" pozycji. Widziałem, że torrenty są prawidłowo opisane, zgodnie z tagami
    miłe, bardzo miłe.
    Nie jestem pewien co do reszty, czy rlsy są oryginalnie spakowane, czy zawierają .nfo .svf
    ale z tego co widzę to chyba tak

Ja osobiście nienawidziłem atmosfery starego TDT,
    totalny bałagan, nie trzymanie się regół, i tony lamerskich komentarzy.

Mam nadzieje że teraz bedzie lepiej. Transfery pozostawiam bez komentarza.

BTW, PT jest coraz lepszy, widzę że niekiedy rsly pojawiają się szybciej niż na FL. Brawo, to mi się podoba.
    Do całkowitego szczęścia przydały by się wysokie transfery...

avallac powiedz mi o co chodzi z Twoją syganturą,
    już to widziałem wiele razy na róznych stronach, ale zabardzo nie wiem o co chodzi. Domyślam się, że chodzi o seedowanie.

dawidk82 niestety, nie jestem posiadaczem konta na TB2.
    Wiec nie mam kompetne żadnego pojęcia co się tam dzieje :(
    Być może ludzie odchodzą, jednak miejsc przybywa dlatego, że co chwila limit user zwiększają o 500, a te rozchodzą się jak świerze bułeczki.
    Jak widać z newsa ilość userów wzrośnie jak dostroją serwer...

Pozdrawiam, wysokich transferów i dobrego ratia :)

avallac
    Gość
    Moja sygnaturka to tylko zabawa :) nie chodzi o sciaganie ale o klikanie w klawisze i przyciski myszy :) sciagasz sobie programik, instalujesz na kompie a on podlicza ile razy klikasz :) co 6 godzin wysyla te dane na serwer a z serwera wedruja one do mojej sygnatury :) Mozna zakladac sobie teamy ktore w pewnym rodzaju ze soba konkuruja kto wiecej kliknie :p
    No i wlasnie PolishTacker posiada swoj team :) /zajrzyj tutaj po wiecej info :) oraz oczywiscie zarejestrowac sie do teamu ;)

Co do TB2 to wlasnie pokazywalo mi jakies problemy z DNS'em ale jak podales po IP moge wejsc :) Tak naprawde to juz mi ta stronka nie jest potrzebna :p
    Bo PT mi jak narazie w zupelnosci wystarcza, a i transfery mam maxymalne jak na moje lacze :)
    Co do wyszukiwarki userow jest ona dostepna dla Power Userow i wzwyz, tak samo jak i belka z ratio,UL,DL itp. taka jak na FL :) no i jeszcze pare roznych rzeczy o ktorych wypowiem sie za pare dni jak juz bede PU :D
    A widzialem cie w ktoryms z komentarzy :)

No to kolejna stronka sie pojawila :) Jezeli ktos ma jeszcze niedosyt torrentow to zapraszam na strone.
    Ostatnio edytowane przez avallac ; 30-01-05 o 01:59

myrkul
    Gość
    Nie wiem co stało się z moim PT. Nie moge się zalogować ani upladować pobranych plików. Wszystko miałem ok (ratio itd). Kumplowi stało sie podobnie.

avallac
    Gość
    PT mialo mala awarie, niestety :( i musieli cosfnac baze do dwoch dni wstecz wiec nic wielkiego sie nie stalo :) ale co nie zmienia faktu ze wszyscy sie denerwuja :p a juz najbardziej leecherzy :) ten kto dbal o konto od dawna to nie ma problemow :)

Użytkownik Forum Awatar occultus
    Siła reputacji
    17

http://www.click-plick.org/

Nio prosze!! Przez pare dni..nio może tyg. z powodu eMula nie siedziałem w świecie torrenta i co... taka zmiana!!
    www.torrent.org = www.click-plick.org/

W newsach jest nawet napisane, że nowy (dwukrotnie szybszy) serwerek planują!!
    Może jednak torrent tak do końca nie umarł.
    Ale z drugiej strony zastanawiajaca jest ta zmiana domeny...która jak dobrze pamietam pół roku temu była równiez zmieniana.

Software is like sex. It's better when it's free...
    Linus Torvalds

Użytkownik Forum Awatar S.Z.A.O.
    Siła reputacji
    17
    ekhm occultus
    Cytat Zamieszczone przez pirat
    NARESZCIE !!! www.torrent.org.pl zmienił serverek. Można ich teraz znaleźć pod: www.click-plick.org Stronka śmiga. Dawno powinna już tak latać.
    nie jesteś pierwszy , heh

avallac
    Gość
    pryk pryk to i tak nie bedzie to co kiedys bylo :P ta stronka jest juz skazana na wymarcie :P

ogolnie fajnie ze forum wrocilo ale nie bardzo wiem gdzie co teraz jest :P to tak zostanie na stale ??

Siła reputacji
    17
    Cytat Zamieszczone przez S.Z.A.O.
    ekhm occultus

nie jesteś pierwszy , heh
    :o nio .. głupio mi :)

Linus Torvalds

Użytkownik Forum Awatar S.Z.A.O.
    Siła reputacji
    17
    heh mnie to akura occultuspika , przynajmniej troszke mnie humor poprawileś :). No wkońcu każdy sie myli co???
    A pamięta ktoś tak ą stronke , nie pamiętam dokładnie adresu , ale był to VIP Torrent , po skazaniu suprnovej , mieli największą baze Przez jakis czas z niej korzystalem ale i ta stronka też padła :( niestety z torrentow juz nic nie zostaje. Pozostały tylko eDonkey.

avallac
    Gość
    jak to terrenty juz wygasly ?? a polishtracker ? ten chodzi bardzo dobrze :) trabsfery sa max jakie moze wyciagnac moje lacze :D jest duzo torrentow do sciagania :) trzeba tylko troszke poszuokac :) albo nie szukaj i klikaj w banner na dole :p

NetHolik
    Gość
    Co racja to racja
    PT jest najlepszym polskim serwisem torrentowym

Jednak od jakiegos czasu jestem szalenie szczesliwym posiadaczem konta na TB2
    a wlasciwie TorrentBytes.net
    Strona swoim charakterm do zludzenia przypomina kochane TB:
    szybkosc pojawianias sie torrentow - zawsze sa pierwsi
    transfer - whoa... pokazcie mi takie lacze ktorego TB nie zapcha :evil:

tylko teraz miec dobry UP i seedowac :D

Przeez blisko 2 tygodnie dzien po dniu sprawdzalem czy sa miejsca az pewnego pieknego ranka udalo mi sie zarejstrowac.
    Limit userow jest systematycznie zwiekszany o 1000
    konta rozchodza sie jak cieple buleczki :D

avallac
    Gość
    na TorrentByts'ie tez jestem zarejestrowany :) ale zadko cos stamtad sciagam :p bo nie ma po co :) ale konto zawsze warto miec jakby cos sie stalo :)

myrkul
    Gość
    NetHolik napisał:
    szybkosc pojawianias sie torrentow - zawsze sa pierwsi
    Nie zawsze, czasem wyprzedza ich PT:) (PT Rulezz)

NetHolik
    Gość
    :hmmm: trudno powiedziec,
    PT bywalo niejednokrotnie szybsze od FL
    ale z tego co widzialem po logach na TB, to TB jest o daleko szybsze od FL...

Jedyna wada TB (jesli mozna to nazwac wada) jest to ze seedowanie idzie jak krew z nosa;
    wydaje sie ze to dlatego ze TB ma malo userow,
    wiekszosc zdazy scignac torrenta zanim nowi bede go mogli sciagnac

avallac
    Gość
    http://torrentbig.org -- nowa polska strona z torrenatami :) nie wiem jak sie rozwinie ale moze kiedys komus sie ona przyda :)

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    17
    A ja mam problem z Torrent'em. Po załączeniu downloadu nie mogę go powstrzymać Pomimo wrzucenia pauzy nadal wyswietla mi bardzo duzy transfer(tak jak na zamieszczonym screenie). W BitComet mam blokade do 30kB/s ale to i tak nie pomaga. W taki oto sposb udało mi się dobić do 265kB/s
    Kliknij, to nic nie kosztuje, innym pomoże:1 & 2 & 3 :thanks:

Siła reputacji
    17
    moge sie mylić ponieważ stosunkowo młodą godzinke mamy..ale czy na przedstawionym przez ciebie screenie nie ma tego o czym mowisz... tych wyskich uploadów/downloadów??

Linus Torvalds

Pierek
    Gość
    np15 nie wiem o co Ci chodzi. Ja bym na twoim miejsci sie cieszył że mam taki transfer.

NoNick
    Gość
    To co pokazuje BitComet, może być jakimś błędem programu, sprawdzałeś jaka jest rzeczywiście wielkość downloadu innym progsem, np. DU Meter ?
    Wersja 0.57 dobrze działa, sprawdź na niej ;)

avallac
    Gość
    A czy probowales wylaczyc torrenty ?? nie dawac ich na pauze ? pauza wcale nie rozlacza cie z trackerem. A pozatym na screenie nie masz wlaczonej pauzy.

Moderator Awatar np15
    Siła reputacji
    17
    No więc tak - ten transfer jest rzeczywisty w przypadku jednego z torrentów, bo sprawdzałem zużycie łącza. Mimo tak dużego transferu temten plik "nie idzie". Ale mniejsza o to, nie będę sobie już tym głowy zaprzątał :)
    Kliknij, to nic nie kosztuje, innym pomoże:1 & 2 & 3 :thanks:

Ulubiony użytkownik Awatar lowak
    Siła reputacji
    18
    Cytat Zamieszczone przez occultus
    moge sie mylić ponieważ stosunkowo młodą godzinke mamy..ale czy na przedstawionym przez ciebie screenie nie ma tego o czym mowisz... tych wyskich uploadów/downloadów??
    Taa dokładnie occultus, też nic nie widze, same zera :D I procenty, ale o tym po świętach :p

A przy okazji, mam do was pytanko, jak ustawić torrenta(bitcomet) aby działał za FW, słyszałem już od nie jednej osoby że to możliwe jednak sam mam troche problemów, jakie porty oddać we władanie?
    "Niewiarygodnie szybki smok w świecie swych wartości powstałem z nicości obrałem droge ku wolności"
    "Trwa poscig za kasą, pozycja, dupami gdzie ludzie rozmineli się z wartościami"
    Paktofonika

GG: 1870358

Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)