Zobacz wyniki ankiety: Temat samych ankiet i sond

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestesmy na tak !

1 50.00%
  • Jestesmy na nie !

1 50.00%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ankiety i Sondy

Użytkownik Forum Awatar Fredi
    Siła reputacji
    16

Icon5 Ankiety i Sondy

Witam wszystkich serdecznie. Otóż przyszlo mi dzis do glowy natchnienie napisania nowego tematu "ankiety" a to dlatego aby skupiac wszystko w jednym temacie. Usilnie szukalem czy takowy temat juz istnieje i nie znalazlem. Cuz bym chcial z nim zrobic, odpowiedz jest prosta :) Wstawiamy sonde i tylko sonde (ankiete) i nic pozatym a kazdy z chcetnych klika na jeden temat i ma wszystkie sondy w jednym miejscu. Brak jakich kolwiek narzuconych tematów powienien zachecic userow do czynnego udzialu. Jedna zasada no M$ ! . Natomiast jesli temat wymaga przesuniecia do innego dzialu nie mam sprzeciwu gdyz nie wiem czy dobrze trafilem.

Jezeli to przejdzie to jakis mod napewno sie zlituje i zrobi cos takiego
    Ostatnio edytowane przez Fredi ; 19-11-08 o 08:54
    Śmierć chroni przed życiem. -=|-|-|-|-|=- Pan Bóg bawi się z ludźmi w chowanego. On odlicza - ludzie się chowają -=|-|-|-|-|=- Tylko człowiek potrafi być nieludzki

- Andrzej Majewski

Moderator
    Siła reputacji
    15
    Jak dla mnie to do temat do zamknięcia, mija się w zupełności z sensem istnienia[nie obraź się]. Zazwyczaj jest jest tak, że powstaniu ankiety, sondy towarzyszy dyskusja, więc jak sobie wyobrażasz 50 sond na zupełnie różne tematy w jednym poście. Jestem na NIE.

http://www.stopforumspam.com/
    Piana jest wesołością piwa.

Użytkownik Forum Awatar Fredi
    Siła reputacji
    16
    Poczekajmy , dajmy chwile na glebsze przemayslenia. Byc moze wcale to nie musi byc sam temat, a dzial ankiet gdzie mozna by bylo spotkac same tematy ankiet oraz dyskusje w nich . Te nowatorskie rozwiazanie jest jak najbardziej elastyczne i otwarte na wszelkie propozycje.
    Śmierć chroni przed życiem. -=|-|-|-|-|=- Pan Bóg bawi się z ludźmi w chowanego. On odlicza - ludzie się chowają -=|-|-|-|-|=- Tylko człowiek potrafi być nieludzki

- Andrzej Majewski

Super Moderator
    Siła reputacji
    16
    Za pytonss'em.

Zamykam.
    Ostatnio edytowane przez wyyzy ; 19-11-08 o 13:08
    ...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)