Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Google AdSense - reklamy Google, pytania i informacje

Super Moderator
    Siła reputacji
    17

Google AdSense - reklamy Google, pytania i informacje

Pewnie już każdy słyszał o reklamach słynnej na całym świecie wyszukiwarki Google. Odwiedzając oficjalną polską stronę - można znaleźć informację związane z tą akcją... jednak nie znalazłem pośród nich odpowiedzi na moje następujące pytania.

Korzystał ktoś z tych usług ? ...jakie są zyski z wyświetlania tych reklam i jak dokładniej działa cały ten mechanizm ? Prosiłbym o konkretne odpowiedzi najlepiej osób doświadczonych w tym temacie albo, chociaż orientujących się w jakiś sposób.
    ...

Użytkownik Forum
    Siła reputacji
    14
    Zyski to jakieś 0,0000001 grosza za kliniecie. Mówię po doświadczeniach mojego kolegi.

Użytkownik Forum Awatar Ogorek
    Siła reputacji
    18
    Z Bartem trzeba by pogadać, gdzieś kiedyś pisał, że właśnie dzięki google adsense udaje mu się utrzymywać server.

Użytkownik Forum Awatar cuzan
    Siła reputacji
    0
    Pic na wode,miałem styczność z takimi głupotami.Jeśli naprade chcesz zarobić to rozejżyj się za czymś sensownym a tym szjsem nie zawracaj sobie głowy.Może i da się ukręcić troche grosza ale tak jak w moim przypadku takie jakieś pierdoły musiały by być zainst. np na kompach w biórach,tam gdzie komp chodzi non stop.Spotykałem się z opiniami że co do wypłacania też nie są skorzy,tak więc omin szerokim łukiem - moja rada.Pozdrawaim

Moderator
    Siła reputacji
    15
    Pic na wode,miałem styczność z takimi głupotami.
    A jakieś fakty????

pytonss

http://www.stopforumspam.com/
    Piana jest wesołością piwa.

Super Moderator
    Siła reputacji
    17
    Ciekawe. Gdyby ktoś dysponował jeszcze jakimiś informacjami albo posiadał linki dokładniej opisujące tego rodzaju działalność to będę baaardzo wdzięczny ;) ...więc - pisać, pisać :P
    ...

Użytkownik Forum Awatar Ogorek
    Siła reputacji
    18
    Mówiłem że gdzieś widziałem wypowiedź bArT'a, no i znalazłem;)
    http://forum.underpl.org/showpost.ph...67&postcount=9

Super Moderator
    Siła reputacji
    17
    Czytałem, czytałem - ale są to informacje cząstkowe i nie odpowiadają jasno, szczegółowo na pytania zawarte wcześniej.

Pomoc nadal aktualna ;)
    ...

Administrator Awatar bArT
    Siła reputacji
    10
    cuzan: gorszych głupot o Adsense jeszcze nie czytałem, nawet nie masz najmniejszego pojęcia, o czym piszesz, także w takim przypadku lepiej by było, jakbyś mimo wszystko się nie wypowiadał :-)

Jeśli chodzi o system Google Adsense, jestem jednym z pierwszych Polaków, którzy do niego dołączyli, także jestem tam praktycznie od początku.
    Cóż mogę napisać... Aktualnie jest to jedyny system, dzięki któremu realnie można zarobić na swojej stronie. Oczywiście pod warunkiem, że jest to wartościowa strona. O przygotowaniu strony pod Adsense napisano już wiele książek, a odpowiednie umieszczenie reklamy to prawdziwa sztuka. Od najmniejszych szczegółów zależy, ile osób w nią kliknie i ile takie kliknięcie będzie warte.

Czy można na tym zarobić? Oczywiście, że tak. Większe polskie serwisy mają dochody rzędu kilku tysięcy dolarów miesięcznie. Już nie wspomnę o skrajnościach, gdzie zarabiają ponad 1000$ dziennie (widziałem na własne oczy takie statystyki). Nie pytajcie, jakie to strony, bo nie napiszę. Ja powiedzmy należę do tej pierwszej grupy, ale mam nadzieję, że jeszcze wszystko przede mną ;-)

Podsumowując, jeśli masz wartościowy serwis, na pewno zostaniesz przyjęty do Adsense i wcale nie musisz mieć jakiegoś ogromnego ruchu, żeby sensownie zarobić. Za darmo kasy nikt nie da, także trzeba pracować nad swoją stroną, aby wyświetlały się na niej wartościowe reklamy, warto również pomyśleć nad odpowiednią tematyką.

Już wkrótce ruszy całkiem nowa wersja mojej strony. Starałem się, aby możliwie najlepiej zintegrować tam reklamy Adsense z resztą strony. Zobaczymy, co z tego wyjdzie :-)
    Szukasz dobrych programów? Znajdziesz je tutaj!
    Zapraszam na: www.SoftMania.pl

Super Moderator
    Siła reputacji
    17
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Póki co na tym moje pytania się kończą - temat zostawiam otwarty do dyskusji, sugestii/uwag innych użytkowników lub problemów związanych z AdSense, które na pewno spotkam na swojej drodze ;] [przeważnie tak jest :P]
    ...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)