Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 51 do 64 z 64

Wątek: Pogawędki o konsolach PSX i PS2

Super Moderator Awatar neoshiro
    Siła reputacji
    15
    CZy do PS2 slim mozna podlaczyc HDD?? (np. zeby pograc sobie w FFXII? :) ) Czy HDD obojetnie jaki, moze konsola nie jest kompatybilna za jakimis modelami, lub krzaczy sie na nich ?? :) czy mozna podlaczyc PenDrive`a lub HDD w ramce na usb, lub HDD na przejsciowce (IDE2USB)? Jezeli mzna podlaczyc PenDrive`a to z jakimi pamieciami PS 2 sobie radzi?? (troche podchwytliwe pytania, ale takie tez musza byc :) )
      Spoiler

(\___/) copy Rhino in to your profile to help/////////"wypowiadamy zaklecie: troll sio, troll sio, troll sio
    (*.I.*) him achieve the world domination////////////////okrecamy sie 3 razy na nodze wokol siebie
    (> . <) ////////////////////////////////////////////////////////////////i juz troll znikl"
    /_I I_\

http://www.zanim.napiszesz.prv.pl/

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    hmmm na pewno można podłączyć dysk prze usb albo pena bo do swap magic mam instrukcje jak z takowego dysku uruchomić pirata
    natomiast jakie są kompatybilne i jak wygląda sprawa podłączania nie mam pojęcia
    kontakt :deal:

Co jest najśmieszniejsze w ludziach - zawsze myślą na odwrót:
    spieszy im sie do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.
    Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem traca pieniądze by odzyskac zdrowie.
    Żyją jakby nigdy nie mieli umrzec, a umierają jakby nigdy nie żyli.

krys321
    Gość

zakcuy

teraz jest swap magic 3.8 na ktorym dzialaja wszystkie gry i nie psuja processora tak samo jak czipy Modbo 760 i Ripper 3.41 wystarczy nagrywac plytkami TDK badz Verbatim :notworthy :approve:

JOgi
    Gość
    A SM 3.6 psuł procka?

Czy lekko uszkodzony laser może spowodować spowalnianie gier?

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    A SM 3.6 psuł procka?
    nigdy nie słyszałem o tym - ludzie sobie go chwalą - jego jedyny minus to, to iż nie wszystkie gry na nim chodzą
    Czy lekko uszkodzony laser może spowodować spowalnianie gier?
    oczywiście
    ps2 non stop odczytuje nowe dane z płyty (jak miałem mocno porysowane płytki to np. w nfsu2 co kilka sekund zatrzymywał mi się obraz z grą na 15sek, potem chwila grania i znowu zwich)
    kontakt :deal:

Co jest najśmieszniejsze w ludziach - zawsze myślą na odwrót:
    spieszy im sie do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.
    Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem traca pieniądze by odzyskac zdrowie.
    Żyją jakby nigdy nie mieli umrzec, a umierają jakby nigdy nie żyli.

JOgi
    Gość
    Czy jest możliwość uzyskania lepszej rozdzielczości w grach na ps2, podłączonym pod dobry telewizor o wysokich rozdzielczościach wyświetlanego obrazu?

Użytkownik Forum
    Siła reputacji
    14
    Cytat Zamieszczone przez JOgi Zobacz posta
    Czy jest możliwość uzyskania lepszej rozdzielczości w grach na ps2, podłączonym pod dobry telewizor o wysokich rozdzielczościach wyświetlanego obrazu?
    Nie.

KikoBrk
    Gość
    kabel rgb...

komes
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Koniu Zobacz posta
    hmmm na pewno można podłączyć dysk prze usb albo pena bo do swap magic mam instrukcje jak z takowego dysku uruchomić pirata
    natomiast jakie są kompatybilne i jak wygląda sprawa podłączania nie mam pojęcia
    Do PlayStation 2 slim nie można podłaczy pendriva,ja podłączyłem i w pendriver zaswieciła sie tylko kontrolka,a PlayStation 2 jej nie obsługiwał(nic sie nawet nie wyświetliło.

ps2man
    Gość
    Nie wiem gdzie w Warszawie ale wejdź na modbo.pl

EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez Sline Zobacz posta
    Witam wszyskich chce sobie kupic PS2 teraz to około 500 zł i mam pare pytań
    mianowicie
    1 jaki model lepiej kupić ten gruby czy slim
    2 jak go lepiej przerobić ripperem czy swap magic i jaka wersja jest najlepsza
    3 jak mam sciągniętą gre na pleja i jest ona w iso to mam ją tak nagrać czy rozpakować ?
    to jasne kup slima bo ma network adapter a co do przeróbki to ripperem chociaż wejdź na modbo.pl i nie tracisz gwarancji jeśli tam kupisz:fing02: cena ok. 630 ze wszystkim
    Ostatnio edytowane przez DaRiOOsH ; 01-02-08 o 04:59 Powód: scaliłem

pigMej
    Gość

Icon5 pomocy

Jak mam sprawdzić czy mój PS 2 jest przerobiony bo kupiłem od kumpla a nie chce mi powiedzieć?:1zhelp::1zhelp::1zhelp::1zhelp::1zhelp:

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    najelpiej włóż kopie zapasową gry i zobacz czy wyskoczy Ci "bad disc" czy uruchomi się gra
    masz "fajnych" kolegów albo jeteś na tyle niemądry że kupujesz kota w worku....

pigMej
    Gość
    To jest mój kumpel z widzenia a jak próbowałem to pokazuje się czerwone tło i pisze ,, error disc " czy co.ś w tym stylu:notworthy

Moderator Awatar Koniu
    Trofea
    Siła reputacji
    18
    czyli masz nie przerobioną konsolkę

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Twoje uprawnienia