a tu kilka kodow bledow i opis do neostrady (pasuje do tematu, niekoniecznie do tego co jest wyzej napisane...)
629 - Przypadek BlackStar z neostrada.info - szafka do której jest podłączona linia telefoniczna jest niesprawna chociaż wszystkie statusy w centrum obsługi klienta wskazują inaczej. Grzesio777: Bad 629 pojawia sie wtedy gdy na centrali cos padlo, badz jakis zgrzyt na lini sie pojawil. Zazwyczaj dzieje sie tak kiedy router brzegowy jest przeciazony i nastepuje DC. Jezeli ten blad pojawia sie czesto, mozna wnioskowoac ze spliter nam pomalutku pada.
650 - na modemach usb to jedno i to samo co 721. Tylko, że 650 pojawia się na win98, a 721 na xp. Co trzeba zrobić: nie ma możliwości żeby przy tych błędach nie było synchronizacji, wiec reinstal sterowników i jak to nie pomaga telefon na infolinie żeby wysłać zgłoszenie o restart portu
666 - podłącz modem do komputera albo włącz mu zasilanie (każde urządzenie elektryczne podłączone po prądu lepiej działa :-)
678 (Modemy US- przy modemach usb jeśli ten błąd Się pojawia i używasz aplikacji to wejdź w konfiguracje, tryb dostępu i ta jest pole z wyborem modemu jeśli ten błąd się pojawił to zapewne jest tam ustawione Miniport Wan rozwiń listę i zaznacz USB ADSL Line0, a jeśli masz dial-upa to znaczy ze również się cos przestawiło to wywal dial-upa i zrób nowego tylko jak bedzie wybor urzadzenia zaznacz tylko modem USB ADSL, a jeśli nic się nie pokazało i dalej jest 678 to przeinstaluj stery
678 (stare modemy z neo+) - podczas robienia dial-upa została podana nazwa, wywalić połączenie i zrobić nowe szerokopasmowe z użyciem nazwy użytkownika i w polu nazwa usługodawcy nic nie wpisujemy(ma być puste)
691 - Czasami jest tak po prostu bo logowanie jest przeciążone (zwłaszcza jeśli wszyscy przychodzą do pracy na 9.00 rano i włączają komputer w jednym momencie), ale zasadniczo oznacza to zły login i/lub nazwę użytkownika. Sprawdź co masz wpisane i jeśli nie pomaga powtórne wpisywanie to zmień nazwę użytkownika na (małymi literami): 'rejestracja@neostrada.pl' i hasło: 'rejestracja' (apostrofy są niepotrzebne). Jeśli się połączy to znaczy, że coś pomyliłeś we własnej nazwie i haśle. Goń więc na https://www.panel.neostrada.pl/ i stamtąd odczytaj sobie login i ustaw nowe hasło. WAŻNE: nie kopiuj loginów/haseł przez schowek tylko klep je z palca - najczęstsze błędy wynikają ze skopiowania jakiejś niepotrzebnej spacji. Czasami gdy TPsa coś grzebie na ruterach (jest zawsze ogłoszenie na pl.internet.komunikaty) to trzeba sobie później zmienić hasło (nie pytajcie dlaczego tak jest, ja nie wiem).
721 - patrz: 650.
769 - Patrz opis na stronie http://tomekk86.w.interia.pl/download/blad769.txt
wiem jeszcze tyle, ze przy recznym ustawieniu polaczenia trzeba wpisac jako nr tel "P0,35"![]()


LinkBack URL
About LinkBacks

- przy modemach usb jeśli ten błąd Się pojawia i używasz aplikacji to wejdź w konfiguracje, tryb dostępu i ta jest pole z wyborem modemu jeśli ten błąd się pojawił to zapewne jest tam ustawione Miniport Wan rozwiń listę i zaznacz USB ADSL Line0, a jeśli masz dial-upa to znaczy ze również się cos przestawiło to wywal dial-upa i zrób nowego tylko jak bedzie wybor urzadzenia zaznacz tylko modem USB ADSL, a jeśli nic się nie pokazało i dalej jest 678 to przeinstaluj stery
Odpowiedź z Cytatem