PDA

Zobacz pełną wersję : Ogame - kosmiczny rts

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Lukash
03-03-05, 21:12
Ogame to gra strategiczna symulacyjna o miedzynarodowym zasiegu. Tysiace graczy zbiera sie jednoczesnie przeciw sobie. Aby wspolgrac z nimi potrzebujesz tylko normalnej przegladarki internetowej.

O co chodzi w Ogame?
Jestes miedzygalaktycznym imperatorom, ktory przez najrozniejsze strategie, kombinacje i przedsiewziecia zwieksza swoje strefy wplywow na inne galaktyki. Zaczynasz od jednej wlasnej planety, na ktorej budaujesz infrastrukture gospodrcza i militarna, dzieki dostepnym surowcom. Poprzez badania naukowe i rozwoj otrzymujesz dostep do nowywch technologii, mechanizmow, broni... Z uplywem czasu bedziesz kolonizowac kolejne planety, handlowal, atakowal, zawiazywal sojusze z innymi wladcami, wywolywal wojny, (wspol-)rzadzil miedzygalaktycznym swiatem.

Wiecej informacji: www.ogame.pl - forum

POLECAM!!!!!!!!

tixar
04-03-05, 19:08
jedyny minus w tej grze ... strony po zalogowaniu nie sa kombatybilne z IE 6.0

Lukash
04-03-05, 23:06
IE to dno uzywajce Opery albo Mozilli:)

pawelck
05-03-05, 09:33
No kurde poraz pierwszy niekompatybilne z IE? hehe
Zarejestrowalem sie, otrzymalem miala, chcialem sie zalogowac i wyswietlil mi sie komunikat, nie pamietam lae chyba ze jak o nowy user dla bezpieczenstwa jestem zbanowany czy cos takiego. O co chodzi

tixar
05-03-05, 10:46
zmien sobie na gorze Universum na 4 bo pewnie jestes zapisany do 4 :)

Lukash
05-03-05, 11:21
wszelkie informacje znajdziecie na forum ogame jak zaczac i o mozliwych problemach i ich rozwiazaniu:)

demonstar
06-03-05, 02:27
niom zobaczymy czy to coś ciekawego
czasem chce się pograć

powiedzta czy ktoś w to gra ?
szukam sojuszu

pawelck
06-03-05, 13:24
Ja sojuszu nie zakladam za pierwszym razem bo zagram pare dni i od razu atakuje. Zobacze czy fajne jesli tak to pogram dluzej i bede atakowal kogo popadnie:-). Chyba ze masz ten sam zamiar to witam.

tixar
06-03-05, 14:42
Jak ktos ma planetke na universum 1 to zapraszam do sojuszu :)

demonstar
06-03-05, 19:26
na uni 1 czekam na sojusz ale na uni 4 mam już własny tag to demonsta zapraszam

occultus
07-03-05, 01:49
Przed chwilą założyłęm sobie "planete" na Uni 4 tak dla obadaja wogóle na czym takie gry polegaja bo nigdy sie nie bawiłemw takie coś. W akzdym badz wyapdku pomyślałęm, ze może stworzyć tutaj sojusz underpl :) Można by wszystkich wykosić..oczywiście jak gierka przypadnie mi do gustu :p

S.Z.A.O.
07-03-05, 17:55
dobra mozemy założyć sojusz. Ja tam załozyłem moja planete dopiero wczoraj i jest skromna , ale sojusz moge założyc :)
aha moja planeta na Uni4

LinKer
07-03-05, 18:22
Ja też mam na uni 4. Nazwa usera linker. No to dalej sojuszujemy :lol:

occultus
07-03-05, 20:35
Nio to pinknie :)
S.Z.A.O. nie pękaj ja moją planetke założyłem wczoraj o bodajrze 01 w nocy tak wiec narazie przeczytałem jedynie "Pomoc dla początkujacego" na forum i wybudowalem pare kopalni metalu i jedna kryształów :)
Mój nick to standartowo occultus. Jak jest wśród nas ktos to juz całkiem dobrze sie trzyma na Uni 4 to niech założy sojusz a my sie przyłączymy!! W grupie silniejsi będiemy :)

S.Z.A.O.
07-03-05, 21:50
a zapomniałem powiedzieć. Mój nick to oczywiście SZAO , nazwa planety tak samo. ale SZAO bez kropek hehe , żebyscie sie nie pomylili.
ja mam kopalnie kryształow i metali na poziomie 2 , deuteru na poziomie a elektrownie na 4 i nic pozatym, gheh
aha pdajcie jaki macie sojusz. to sie przyłacze

occultus
08-03-05, 00:25
Właśnie stworzyłem sojusz :)

TAG underpl
Nazwa underpl
Czlonek 1 (Lista czlonkow)
Twoja pozycja Zalozyciel (Zarzadzaj sojuszem)

Nie ukrywam, że nie wiem co dalej :p
Proponuje aby każdy kto jest zainteresowany sojuszem odnalazł mnie i napisał PM'a . Tak jak pisałem powyzej mój nick to occultus, a planeta Zjebland

Warzywo
08-03-05, 01:00
Kurcze nie mozna sie juz chyba dolaczyc do Universum 4 a wy tam siedzicie :/ Co za lipa...

occultus
08-03-05, 01:33
Nie! FUCK jak to!! Dokąłdnie 24h temu zakładałem tam konto! Nie wierze, ze aż taką popularnościa cieszy sie ta "gra"!! Postaraj się wbić!! Z otwartymi ręComa zostaniesz przyjety do (jak narazie) jednoosobowego sojuszu początkujacych

tixar
08-03-05, 10:00
moze zalozymy sojusz na uni 5 ? bo juz uni 4 jest zapelnione :(

occultus
08-03-05, 10:42
moze zalozymy sojusz na uni 5 ? bo juz uni 4 jest zapelnione :(
A nie wiecie jak to jest.... czy moge mieć konto na Uni 4 i na Uni 5??
Bo jeżeli to nie stanowi żadnego problmu to może "otworzyć" swoja działalność również i na Uni 5

tixar
08-03-05, 15:28
no jasne ze mozesz miec na 2och uni

LinKer
08-03-05, 15:51
To ja tez sie przesiadam na uni5
----
3 min później:
już jestem !
user linker
planeta linker :lol:

Lukash
08-03-05, 18:35
mozesz miec

occultus
08-03-05, 19:24
Tak wiem!! Już od rana chyba mam tam konto :) Ale znacznie gorsza planete mi wygenerowało :/ Na Uni 4 mam całkiem wypasioną z dobra temp. a na Uni 5 kurcze mam za wysoką i deuter słabo sie wydobywa :p
Jak by co to:

Uni 4
User: occultus
Planeta: Zjebland
Uni 5
User: occultus
Planeta: Mordor

Na uni 4 już jest założony sojusz underpl
jak istnieje takowa potrzeba to moge założyć taki sam i na Uni 5.

P.S.
Kurcze, a na Uni 4 mi tak dobrze idzie!! Właśnie stacje orbitalną postawiłem :(

Warzywo
08-03-05, 19:48
Fajniej by bylo gdybysmy wszyscy siedzieli w jednym sojuszu. Gra ma cos w sobie chociaz dopiero co zaczynam i nie bardzo wszystko rozumiem. Occultus da sie przeciez usunac konto wiec sobie usun i stworz nowe na Uni 5 moze lepsza Ci sie trafi - a wlasciwie to jaka masz na Uni 5?? (rozmiar/miejsce na obrbicie).

demonstar
08-03-05, 23:14
eeeeeehhhhhhhhh
panowie my z bartem mamy już dość rozbudowane planetki na uni 4
jeżeli ktoś chce się do nas przyłączyć to zapraszamy
a jak nie .......................
to my was znajdziemy :D i wtedy zobaczymy :D

Warzywo
08-03-05, 23:41
Co za niefart ze tez sie nie zalapalem na Uni4 - moze ktos ma tam niepotrzebne konto i chce odstapic??

tixar
09-03-05, 09:29
zakladamy na uni 5 !! bedzie nas wiecej z underpl :)
Planeta "tiXar" (Dis) o wspol. 2:424:9

Trescom
09-03-05, 11:54
Kurcze... chyba tez sie dołącze :hmmm: Może ktoś mi powie co i jak?? :P Nie chce mi sie czytac :D hehehe

--------------------------------------------------------------------------
"Godzine później..."

I qfa nie moge sie zalogować na ten szajs :disgust: Konto założyłem a nie mogę się zalogować. "Ze względów bezpieczeństwa" :disgust: Jaka lipa!!!

--------------------------------------------------------------------------
"Dwie minuty później..."

Dobra... udało się zalogować :P

Warzywo
09-03-05, 16:25
Radze Ci poczytac forum dla poczatkujacych jest tam schemat budowania budynkow bo na samym poczatku nie bardzo sie wie za co sie zabrac. :) Ta gra mnie wciagnela - jak tak dalej pojdzie to ja nigdy studiow nie skoncze :/ Znowu wpakowalem sie w nalog...