PDA

Zobacz pełną wersję : Uszkodzona konsola

rudzik
05-11-07, 00:01
Siema wszystkim mam problem z moją konsolą Ps2 (slim) nie działa mi zupełnie laser, przez chwile myślałem że może jest to wina swap magica wyciągnałem wiec wszystkie jego zaślepki niestety nadal nic, konsola normalnie się uruchamia jest menu ale żadnej płyty nie czyta do tej pory konsola działała mi dobrze wszystkie płyty czytała jutro będe wiózł ją do naprawy tylko nie wiem ile to może kosztować pomoże mi ktoś? :sadwavey:

DaRiOOsH
05-11-07, 00:09
http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=&q=naprawa+lasera+ps2+slim&btnG=Szukaj+w+Google&meta=

z wstępnych ustaleń wynika, że około 150zł.

Koniu
05-11-07, 18:19
a próbowałeś przeczyścić ją jakąś delikatną szmatką? tu non stop otwiera, zamyka się klapkę i kurz lata non stop więc może na laserze coś siadło
a czy jak masz swapa i uruchomisz konsolkę z otwartą klapką to świeci się laser?

rudzik
05-11-07, 23:56
Koniu laser w ogóle nie działa. Zupełnie się nie włacza. kurde nie wiem co to może być konsole kupiłem w lipcu tego roku

Koniu
06-11-07, 08:36
no to jak dopiero kupiłeś to wyciągaj swapa i leć na gwarancję :D za free powinni zrobić :D tylko nie zapomnij karty gwarancyjnej i dowodu zakupu :P (niektóre klepy/serwisy wymagają całego zestawu zaki był zakupiony więc lepiej od razu spakuj do pudełka z wszystkimi akcesoriami standardowo dokładanymi do konsoli)