PDA

Zobacz pełną wersję : PS2 nie czyta gier, a resztę płyt normalnie

manieksi
22-10-07, 17:25
mam konsole ps2 przerobiona chodzila normalnie az pewnego dnia przestaly chodzic gry
filmy i muzyke odtwarza normalnie a gier nie czyta co jest tego przyczyna??? prosze o odpowied

Koniu
23-10-07, 15:07
dzieje się tak z każdą grą? nawet oryginałami? a płyty są w dobrym stanie? w jaki sposób masz przerobioną konsolkę?
co sie dzieje gdy wkładasz płytę z grą? co się wyświetla itd.?

manieksi
23-10-07, 17:05
no dokladnie nie wiem ja moge miec tego pleya za 300 zl od kolegi mial go przerobionego przegrywane gry normalnie chodzily az pewnego dnia wlaczia i nie chodza gry ani orginaly ani swiezo nagrane a filmy i muzyka normalnie
dokladnie nie wiem co sie dzieje jak sie wlozy gre chyba nicv sie nie wysyietla

Koniu
23-10-07, 17:34
heh to jak nie wiesz co się dzieje to nie kupuj kota w worku! zresztą dziś nawet widziałem ze Media Markt sprzedaje nówkę PS2 za 399zł
kupując używany ryzykujesz, że za tydzień, miesiąc, rok coś się zrąbie i będziesz musiał dołożyć kolejne pieniądze, a kupując nówkę masz 2 lata gwarancji i sprzęt w 100% nowiusieńki i w najnowszej wersji (nawet nie napisałeś czy jest to konsolka slim czy gruba) a za dodatkowe 60 zł (CLICK (http://www.allegro.pl/item259845536_swap_magic_3_6_blokady_ps2_slim_wyprzedaz_60_.html)) Twoja konsolka będzie w stanie odtwarzać "kopie gier", filmy, muzykę i mimo wszystko nie stracisz gwarancji!
zastanów się bo jedyne co mi aktualnie przychodzi do głowy to albo laser do wymiany (w zależności od konsoli 150-250zł) lub oprogramowanie (nie wiem czy możliwe do naprawy) lub jakieś uszkodzenie sprzętowe czyli nie opłacalne naprawy