PDA

Zobacz pełną wersję : Dużo pytań odnośnie ps/2

MARIO911
07-08-07, 21:19
Więc tak . mam na imię mariusz. Pochodze z ostrowa wielkopolskiego.Konsole ps2 mam bodajże od grudnia 2006 roku. Niedawno zakupiłem sobie swap magic 3.8 .Oczywiście zaczeły się schody z montażem tych blokadek itp ale ogólnie sobie z tym poradziłem.Teraz mam inne problemy. Pierwszy z nich jest taki iż jak juz odpalam swapa laduje gre no i na dole ekranu mam czarny pasek (okolo 1/5 lub 1/4 ekranu) I gra dzaiala tylko na 3/4 ekranu lub 4/5. Jeżeli ktoś by widział dla czego ( może żle zalożona głupia blokadka (haczyk) albo coś to niech napisze.A 2 moje pytanie to mam na płycie odtwarzacz avi mp3 itp. i on działa i ogolnie na tej płycie cd nie mam nic innego.Więc jak mam oglądać np. avi na nim albo mp3 slychac.Czy poprostu wykladam plyte z programem i wkladam np dvd z filmami avi i mp3. Powiem tyle ze jest to porgram mediaplayer_pro_dev2. Trzecie i ostatnie moje pytanie to czy da sie jakoś zamontować te blokadki swap magic 3.8 by grac przy zamknietej klapce(teraz sie nie da bo ten haczyk hamuje zamyklanie) . Oczywiście dziekuję z góry wszystkim za pomoc. a i teraz mi sie przypomniała jeszcze jedna ważna sprawa ... teraz mam blokady zamontowane tak że nie moge zamknąć klapki. Czy to nie wpłynie ujemnie na laser konsol? (chodzi mi o kurz i brud , bo wiecie kasetana plyty jest caly czas uchylona) . Jak tak to jak moge uchronic laser przed tymi zanieczyszczeniami. Ostatnie pytanie czy ma ktos może Simple Media system (SMS) , podobno bardzo dobry program. Sam coś sciągłem ale nie wiem jak to zgrać na płytę więc chciałbym SMS ale jako obraz żeby poprostu zgrac na plyte i zeby byl juz gotowy do odtwarzania.

Moja konsola to PlayStation 2 SCHP 77004

wasz nowy użytkownik MARIO911

Koniu
11-08-07, 13:41
wiec tak po pierwsze napisz jaka konsolke masz slim czy normalna - chodz z opisu wnioskuje ze masz slima
z tym ze jest ten czarny pasek to jest to spowodowane ze grasz w gry nagrane w NTSC a twoj TV nie obsluguje tego formatu - mialem to samo dopoki nie zmienilem TV teraz gry w PAL jak i w NTSC chodza na calym ekranie
to ze nie zamyka Ci sie klapka to wina blokadek - kup sobie nowszej generacji i bedzie sie normalnie zamykalo - ja mam takie i nic sie nie dzieje, poprostu kupiles swap magic od kogos kto handluje starym sprzetem, a nowe blokadki na allegro to ok 4zl + przesylka wiec warto zainwestowac zwlaszcza ze no tego kurzu to bym sie obawial bo jak sie plytka kreci to wiater powstaje i wdmuchuje ten syf do srodka
co do odtwarzania filmow i muzyki to niemam zielonego pojecia bo jeszcze trego nie rozgryzlem

MARIO911
11-08-07, 19:48
Dziękuje chociaż jeden porządny napisal.Ogólnie mój kumpel zna szpeca w tych sprawach i mi wszystko wyjaśnił.Nagrał mi SMS na płytke i ogolnie paska też niemam czarnego na tv.Jak to zrobił niewiem.I ogolnie tak mi założył blokadke )haczyk) ze moge zamykać klapke.ALe dzięki za pomoc

wyyzy
12-08-07, 23:16
Dziękuje chociaż jeden porządny napisal.
Śmiem rozumieć, że osoby które nie udzieliły odpowiedzi [może dlatego, że nie dysponowały na tyle wystarczającą wiedzą ?] nie zaliczają się do grupy 'porządnych' ? Stwierdzenie chyba nie na miejscu... a raczej na pewno - argumentując to główną tematyką forum [konsole to wyłącznie dodatek].

Problem rozwiązany, zamykam...