PDA

Zobacz pełną wersję : Noc Kruka

Zonk_17
04-07-06, 14:01
Hejo!
Ja mam pytanko. To jest mój problem z grą Noc Kruka, nie to żebym nie mógł jest otworzyć albo coś. Ale to jest problem z przejściem misji . Ta misja jest związana z Gothic II Noc Kruka. W nowym świecie w g2nk jes coś takiego, że pirat imieniem Greg każe udac się nam do wielkiego kanionu żeby tam coś odzyskać.
A ja za cholerę nie kojarze który to jest kanion! pomocy!!

Przemek
04-07-06, 14:28
Napisz co odzyskać

wlodas
04-07-06, 14:42
http://www.szukacz.pl/szukaj.aspx?enc=iso-8859-2&ct=polska&q=solucja+Noc+Kruka

Zonk_17
04-07-06, 14:48
Oj.... to nie odzyskac tylko pozabijac zebacze żeby mogli inni piraci tamtędy przejść ale ja chyba cąła mapkę zwiedziłem i zabijałem wszedzie to stworzenia ale jakoś mi się nie udało znaleźć gdyby ktoś wiedział mógłby dokładnie opisac ten teren

lowak
04-07-06, 15:01
Wielkie kanion, hm... jeśli przeszedłeś całą mapke, to trudno abyś nie zauważył. Taki ogromny teren pustynny, jak idziesz w jego głąb to po lewej są orkowie chroniący jakiegoś wejscia, zresztą tę misję można wykonać z pomocą innego pirata, nie pamietam juz jego imienia niestety ;)

Zonk_17
04-07-06, 15:27
Tak, tak.
Ale ja wcale nie przeszedłem całej mapki robiłem to na pocżatku, i wąłsnie prawie jak zabiłem wszystkie bestetie tamten Greg mówi mi, że jednak cała robota jest jeszcze nie skończona... macie może jakąs rae na ten błąd?

ps. Sory, ze tak piszę nie od rzeczy :(

Przemek
04-07-06, 15:59
Jak idziesz od obozu piratów w lewo to przeszukaj góry po prawej i po lewej stronie.

pawelck
04-07-06, 20:11
Z tego co pamietam od obozu piratów w bok do kanionu, wybij wszystko co tam jest i na koncu jest jakis ognisty potwor w jaskini albo i dwa?

Zonk_17
04-07-06, 20:28
Dzięki za rae spróbuję powybijam jeszcze więcej niż wybiłem!
a tak właśnie to co to za budynek (jakby jakaś świątynia) co strzega je orkowie? tam spotkałem ducha cieniostwora... wie może ktoś?

Przemek
04-07-06, 20:30
Tego się dowiesz w dalszej części gry