PDA

Zobacz pełną wersję : Lineage II

Michał_misiek
27-06-06, 13:21
Witam bardzo serdecznie. Przeglądałem troche forum, ale nie znalazłem praktycznie żadnego tematu na temat gry Lineage II. Chciałem zapytać was wszystkich co sądzicie o tej grze? I czy polecacie inną równie interesującą gre oprócz L2? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi...

P.S Zastanawiałem się czy wybrałem dobry dział do otworzenia tego tematu, jeżeli jednak się pomyliłem to przepraszam...i proszę aby temat został przeniesiony do prawidłowego działu...

+ADI+
27-06-06, 17:54
jeżeli od początku był w świecie gier to trafiłeś idealnie...
a mógłbyś powiedzieć jak gatunek gier reprezentuje L2? Bo wydaje mi się że rpg(poprawić jeśli się mylę!!!) Jeśli tak to rpgowe klasyki: Planescape Torment,Diablo II(tak wiem że to "prawie jak rpg" ale wciąga;) ), neverwhinter nights, fallout 1 i 2( nie... ten tactis czy tactics)zwłaszcza za ten świetny , przykuwający oko postapokaliptyczny klimacik;] ale odradzam gorąco baldurs gate... kicha!

wyyzy
27-06-06, 21:00
L2 to MMORPG - w skrócie rpg, w którego możesz pykać po necie z wieloma użytkownikami z całego świata - brak trybu singlowego.

Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem gier - sam nie wiem dlaczego, preferuje klasyczne rpg'i, singlowe bez lamek dostających orgazmu na widok nowej zbroi czy mieczyka ;] chociaż są wyjątki np. Diablo - gra którą darzę wielkim sentymentem ;] a jest bezmyślną siekanką ... z klimacikiem.

A polecam cofnąć się trochę w czasie i pyknąć w klasyki - Eye of Beholder - najlepszy rpg w jakiego grałem, może... ba nawet na pewno nie przypadnie w dzisiejszych czasach nikomu [może znajdą się wyjątki...] do gustu ponieważ przyważnie teraz ludzie patrzą tylko na grafikę i jak największą ilość wodotrysków nie zważając w ogóle klimat, fabułę i tym podobne rzeczy ale gra zachwyca imho pod względem klimatu jak i wczuwaniem się w rolę bohaterów [sterujesz na początku 4 hirołsami potem twoja drużyna powiększa się]... oraz bodajże Land of Lore [nie wiem czy dobrze napisałem...] Ale jeśli masz ochotę pograć w gry rpg "nowej generacji" to polecam TESIII: Morrowind, Icewind Dale II, Planescape Torment, Gothic - świetne gierki ;]

EDIT://
Co do MMORPG to loooknij tu - http://mmolist.blogspot.com/

+ADI+
27-06-06, 21:05
jeśli MMORPG to :|na tronie===>DiabloII<=== na tronie| mu (pozycja obowiązkowa dla ludzi którzy już trochę "są" w tych klimatach, do ściągnięcia na www.underpl.org (miałem nawet jakiś klanik ale to baaaaaaaaaaardzo daaaaawno teeeeemu ;]) i supreme destiny- mu z lepszą grafiką ( a ja i tak wolę mu ;]) a jeśli chcesz ściągnąć: google czyni cuda ;] Jest jeszcze wow, ale to niestety brachu, jak masz zawieszone kieszonkowe to se nie pograsz bo trza wybulić piątka na miech;]
EDIT:
a beznadziajne MMORPG to: rose online, tibia. i to wszyskie w które osobiście grałem...

Gourney
27-06-06, 21:23
MMORPG to nie diablo :D do tego sie zaliczaja +1k graczy naraz :D

ja gralem w:
MU Online (zawsze na wakacje wracam do tego h&s)
Project A3 (POLECAM)
WoW (jak sie nie wymaga fabuly i kilmatu to na prywatnych moze se pogierac)
Knight Online (takie sobie, ale naprawde masa ludzi tam gra)
Ultima Online (klimat, klimat, klimat odlot i hardcore)
Legend of Mir 3 (tez fajne)
Anarchy Online (z ciekawosci mozna se zajzec, duzo ramu!)

gralem w cos tam jeszcze, ale niepamietam ich :D

wogle co do RPG.. to ja zawsze chetnie gram w IceWind Dale 2 czy wracam do Diablo 1

+ADI+
27-06-06, 21:36
dla mnie diablo 1 o syf... lepsze jest w Diablo II bo (wymiana poglądów):
Postać złorzona z 4-5 brył nie jest zbyt ciekawa.
Nie wiem ile w 1 było klas, ale na pewno mniej niż w LODZIE (lord of destruction) i nie było wśród nich zabójczyni (moja ukochana postać- wymiata)
w diablo 1 mechanika rozgrywki jest taka sama co w 2 , po prostu w 2 jest więcej i lepiej i nie ma czegoś takiego jak w Crash Bandicoot: Crash Team Racing na (PSX) , a Crash Nitro Cart (PS2) ążr niby to samo a wolę CTR:P nie wiem czy wiesz oc o chodzi w mojej wypowiedzi na temat crashów, bo nie wioem czy grałeś:P:P:P

wyyzy
27-06-06, 22:55
Syf, syf...

A widziałeś różnicę czasową między pierwszą a drugą częścią oraz datę wydania gry ? chyba nie... równie dobrze można powiedzieć syf na każdego klasyka bo nie ma tego i tego co powinien mieć kilka lat później...

+ADI+
27-06-06, 23:31
No ta... ale po co grać w gorsze jak można mieć lepsze?? ja mówię z perspektywy "tu i teraz" Diablo 1 BYŁO świetną super extra gierką... tego jej nie ujmuję...:P

Gourney
28-06-06, 08:28
D1 ma poprostu cos co D2 przerosło, klimat, tam klimat jest horrorowaty, mroczny, klaustrofobia, czujesz to że samotnie musisz stawić czoło złu i ta muzyka, odlot!.
W D2 mimo, że bardziej zaawansowana grafika to wyszło coś jakby początki warcrafta bajkowo i malownicz oraz te dzikie smieszne nazwy stworkow, muzyki prawie brak, zero klimatu i jakiejś "misji" w tej grze. D2 jest nowsze, ale nawet w multi przegrywa z D1. (pozdrawiam FW bug! :D)

przypomniało mi sie jeszcze, ze istnieje cos takiego jak Guild Wars bajer polega na tym ze raz placisz (ok. 100zł) i niema abonamentu, i bardziej tam sie stawia na klimat i umiejetnosci postaci niz levele (ktorych zreszta jest 20 tylko :D)

PS. Jak ktos powie ze StarCraft to syf nawet w dzisiejszych czasach to do jutra nieprzestane sie śmiać :D W SC wiecej ludzi gra niz w najnowsze "HITY"

+ADI+
28-06-06, 10:01
No... SC jest boski:P Właściwie to przekonaliście mnie do swojego toku rozumowania... ale ja i tak wolę siec żygacze w DII:D

Michał_misiek
05-11-06, 23:53
Znajdę tutaj kogoś, kto pyka sobie w Lineage już na C5, i interesuję się tym troche?

Pozdrawiam