PDA

Zobacz pełną wersję : GameQuiz

Strony : [1] 2 3 4

+ADI+
07-04-06, 15:27
Pozwoliłem sobie zerżnąć delikatnie mówiąc konkursik od Phota (patrz Autoquiz w dziale automaniak) tylko jedna różnica to że tu chodzi, że ja daję screenshoty a wy co to jest za gra mówicie...
1 screen - 1 punkt
nagroda główna- wirtualny uścisk dłoni prezesa... (no chyba, że ktoś zadziała u nighta, ale ja jestem na nie, bo by się takich konkursów od jasnej cholery delikatnie mówiąc porobiło)...
konkurs trwa 10 rund z gierek to będę w miarę możliwości dawał starocie bo by za łatwo było...
czekam 4 dni na zgłoszenia drogą PW

Marcinxp
08-04-06, 10:48
Świetny pomysł.

Fenot
08-04-06, 12:41
może być ciekawie...jestem na tak :)

ulm@n
08-04-06, 12:44
Ja też jestem na tak :) W takim razie czekamy na screeny :)

+ADI+
08-04-06, 17:41
właściwie to będzie taki konkurs otwarty... nie trzeba się zgłaszać po prostu piszecie na PW (koniecznie) , żeby mi tu ktoś nie napisał tytułu gierki...

czas zacząć

nowe screeny będę dawał co 3 dni

mam pomysł jak dać znać że się wie! klikacie na taką wagę w okienku posta w linijkę wpisujecie tyuł gry i podpis! dobre?

flash
08-04-06, 21:08
mam pomysł jak dać znać że się wie! klikacie na taką wagę w okienku posta w linijkę wpisujecie tyuł gry i podpis! dobre?
Hehe cwaniaczek:)
Ale pomysł mi się podoba i będę grać z Wami:)

wyyzy
08-04-06, 21:12
Ale pamiętacje aby zaznaczyć "Nie Popieram/Nie Zgadzam sie"... ^^

Fenot
08-04-06, 21:27
+ADI+, żartujesz, czy próbujesz z ludzi głupków robić?

+ADI+
08-04-06, 21:29
żartuję...

Fenot
08-04-06, 21:31
no to spoko :)
Zaczynajmy zabawe - juz leci PM z odpowiedzia...

pawelck
08-04-06, 21:33
czy to zdjecie jest z gierki na ps2? bo cos podobnego widzialem u kumpla i glowny bohater tez mial ksywe snake

+ADI+
08-04-06, 22:16
nie powiem... sztuka w tym zeby samemu zgadnąć- zagadka i tak jest banalna

wyyzy
10-04-06, 13:20
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenia odpowiedzi w tym temacie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" a osoba, która pierwsza odpowie dobrze zadaje pytanie itd.

+ADI+ wysłałem Ci PM'a... z odpowiedzią.

+ADI+
10-04-06, 16:23
a dla mie nie byłoby to dobre rozwiązanie , bo na pierwszym miejscu byliby uczniowie podstawówek, jako że pierwsi kończą szkołę... na drugim gimnazjaliści itd...
ps sory że nie odpowiadam na wszystkie PM ale niestety nie mam czasu, troche tego jest
ps2 a może by taką nagrodą były + od wszystkich uczestników konkursu i w podpisie napis GameQuiz winner 2006?

flash
11-04-06, 10:20
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenia odpowiedzi w tym temacie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" a osoba, która pierwsza odpowie dobrze zadaje pytanie itd.
To z deka będzie nie fair, bo nie każdy ma dostęp do kompa 24h/dobe.
Poweidzmy, że ADI wrzuci obrazek o 23.00 a ktoś już w tym czasie będzie spać noi co??
NIe zdąży pierwszy bo taki flash:D:D jeszcze nie będzie spać:D:D i odpowie pierwszy:D:D

Fenot
11-04-06, 11:27
jakby wrzucał około 2 w nocy to chyba bym wygrał :)

+ADI+
11-04-06, 13:57
czas na następną kolejkę
punktacja

gourney 1
marcinxp 1
Rav 1
Fenot 1
flash 1
wyyzy 1
SZAO 1

Odpowiedź to Metal Gear Solid, zaliczałem odpowiedź MGS
ale w tej zagadce nie zaliczam skrótów!

może screen znajomy? nie wiecie z kąd :D ?

jeśli za mały to sobie go zpiszcie jako i powiększcie...
EDIT
podać część gry!
EDIT2
jaka to postać to ja wiem - pisać nie musicie :P:)
EDIT3
oj chyba za trudne dałem...

+ADI+
14-04-06, 11:40
PROSIŁBYM NIE ZŁ?CZAć TEGO POSTU, BO NOWI UCZESNICY SIę POGUBI?!!!
punktacja
gourney 2
marcinxp 1
Rav 1
Fenot 1
flash 1
wyyzyy 1
SZAO 1

tak... tylko gourney znał odpowiedź, a była nim tekken 3
niektórzy się wykręcali odpowiedzami typu "tekken"
na przyszłość pammiętajcie, że ja takie odpowiedzi uznaję bez ostrzerzenia za "tekken 1" !

no to teraz nowy screen...
EDIT
wiecie co? Już nigdy nie będe zalicał skrótów...
EDIT2
Poproszę PEŁN? nazwę
i nie chodzi mi o to żebyście dawali odpowiedzi typu
Metal Gear Solid - tactical , espionage , action, ale metal gear solid
a nie metal gear!
EDIT3
ulm@n'owi obiecałem ,że będzie coś naprawdę starego, ale nie chce się zrobić screenshot z pegazusa... tylko widać czarne tło...

flash
17-04-06, 18:15
ADI kiedy nowy obrazek:>?

Fenot
17-04-06, 21:51
ADI ma dzisiaj wolne, święta są :)

Gourney
17-04-06, 22:44
cały ten tydzien to tydzien opuźnien. Grupy skanlacyjne nie dotrzymaly terminow (zadna) i nawet jednego nowego chapterka niemam. Anime tez opuznione bo japonczycy maja jakies inne swieto i w TV niepuszczaj Anime. +ADI+ tez zrobil se wolne :D. U nas swieta wiec musze dluzej czekac na dostanie 2 zeszytu z 3 nowymi odcinkami GiTS:SAC ....

ja kzywde komus zrobilem ?? :D (sry ze tak OTem zucilem :D ale qrcze no :D bez jaj :D swiat sie w miejscu mi zatrzymal :D ja nieobchodze swiąt wiec serio czas w miejscu stoi...)

+ADI+
18-04-06, 10:07
wielkie sorasy za opóźnienia, na wyjeździe byłem ...
punktacja
gourney 3
marcinxp 1
Rav 2
Fenot 2
flash 1
wyyzyy 2
SZAO 1
glutek 1

do glutka- nie wysyłaj mi 8 razy pm kiedy następny obrazek! najpierw zobacz kiedy byłem ostatnio aktywny!
do glutka 2- możesz sobie monitor rozjaśnić a nie się pytasz czy mam obrazek jaśniejszy :/

Odpowiedź to crash bandicoot, teraz dam jakąś duuużo łatwiejszą....

+ADI+
22-04-06, 12:38
no i 5 kolejka

gourney 4
marcinxp 1
Rav 3
Fenot 3
flash 2
wyyzyy 2
SZAO 1
glutek 1
conker ns 1
odpowiedź to quake II

następne banalne...

EDIT
St. Anger ,Fenot, conker_ns, Gourney, ulm@n, glutek, Rav i wyyzy ... macie źle- nie spodziewałem się że NIKT nie da dobrej odpowiedzi...

+ADI+
25-04-06, 14:42
No to kolejka 6

punktacja nie zmieniona- nikt dobrze nie odpowiedział:eek2::smileeek::eek2::smileeek: - dałem taki hicior - doom 2 i każdy mowi że albo doom albo wolfenstein 3d po prostu załamka...

ten obrazek większy...

Gourney
25-04-06, 16:05
+ADI+ tak na przyszlosc to Ci powiem ze Doom 1 i 2 maja taki sam interfejs ty go ucioles i dales masakrycznie maly obrazek i na takiej jakosci trudno porownac TO SAMO ENGINE gier... :P dawaj po prostu wieksze obrazki

+ADI+
25-04-06, 17:57
nie jest tak jak mówisz- jednak doomy się różnią interfejsem- minimalnie ale jednak- w 1 nie ma gęby twojeg kolesia

Gourney
25-04-06, 18:05
oczywisice ze jest geba kolesia! to na minimalu zrobiony dlatego ta ramka
http://takegame.com/shooter/pictures/doom1.jpg

illusion
25-04-06, 19:11
Sorka, ale prowadzenie tego quziu jest to tyłka.
Chciałeś zrobić coś a'la Phot, ale szczerze mówiąc nie bardzo ci się to udało. Po pierwsze komentarze w stylu 'po prostu załamka' są nie na miejscu, a po drugie dajesz tak małe i ciemne obrazki, że nic nie widać. Co prawda ostatnio się to poprawiło, ale początek fatalny. Może GameQuiz edycja druga się poprawi.

glutek
25-04-06, 20:42
Nie masz gorszych obrazków z tej gry??

flash
25-04-06, 21:30
Co znaczy gorszych?
Obrazek jest dobry przecież.