PDA

Zobacz pełną wersję : GTR Real Racing problem z uruchomieniem

S.Z.A.O.
04-04-06, 14:07
no wąśnie mam z tą girca nielada problem. próbowałem już tylu różnych sposobów, ale narazie zaden nie pomógł. mam wersję neimiecką jakby co :D
nio i tak , po kolei:
-z mini imagem nie działa
-nibycrack do niemieckiej wersji tez niestetyż nie działą
-triczek z Starfuckiem też nie działą, nawet po ręcznym odłączeniu cdromów.
-jeszcze tam pare triczków ale to takie dupowate były

nie wiem, moze cos źle cały czas robie, jakby ktoś mi to mógł w całości łopatologicznie, szczegółowo wyjaśnić to byłbym wdzięczny. wraz z potrzebnymi pliczkami. bo bym se pograł a ten StarForce mi nie daje :D

+ADI+
04-04-06, 21:47
Na starforce a najlepszym sposobem jest rzut dyskiem ( o ścianę :) ) . A tak na poważnie to daemon tools... Nie powiem ci łopatologicznie bo sam tego nie rozumiem :D wujaszek mi robi...

wlodas
04-04-06, 22:00
a moze sciągniesz jeszcze raz np stąd

S.Z.A.O.
05-04-06, 22:10
Daemon Tools uzywam na codzień i tego tez próbowalem oczywiscie.
dzis ściagnaęm jeszcze niby jakis StarForceCure, który blokuje te zabezpieczenie, ale dalej dupa, nie diałat. nawet ręczne odlączenie dysku od zasilania nie pomogło, cholera.........
pamietam ze w NFS Most Wanted też miałem problemy z uruchomieniem gry, StarForce Nightmare, i tam pare innych procedurek, jak każdeg działało, tak u mnie NIE. dopiero speed loader, taki pliczek do uruchamiania gry mi pomógl.
ściaganie na nowo nie wchodzi absolutnie w rachube, po pierwsze na mojej Neo trwalo by to wieki ( torrent jakoś u mnie nie chce ciagnąć, nie satysfakcjonuje mnie transfer 3kb........... ), a po drugie nei chce mi się :D