PDA

Zobacz pełną wersję : Znowu tu cisza

+ADI+
29-03-06, 15:58
Nie wierze, że nik nie ma nic do powiedzenia o gierkach.
PS polećcie mi jakąś fajną bijatykę na komputer

Gourney
29-03-06, 16:49
lol :D

ja uznaje tylko kilka gier w tej chwili :D

StarCraft (wszytstkie)
Half-Life (wszystkie )
Final Fantasy (wszystkie)
W40k (dałny + dodatek)

jest cos innego co ja wogle uznaje jako gry? hmm.....chyba nie :)

tak wyszlo ze naprawde trudno zeby cos innego mnie ruszylo choc minimalnie....
ewentualnie za retro sie zabieram. w realu gram w szachy, a kumel probuje mnie narzucic gre w GO i chyba sie dam namowic kiedys :D

jak ktos mowi bijatyka to mnie przez mozg przelatuja obrazy atakujace spawny lingow, A mode w FF, i male walka miedzy Orkami i SM w w40k :D

ulm@n
29-03-06, 18:23
Pierwszą "bijatyką" jaka mi przychodzi to głowy to jest Mortal Kombat 3, bo 4 już był trochę za bardzo zbajerowany jak dla mnie. Ehhh... pamięta się te czasy co trzeba było odłanczać napęd CD żeby pograć w MK3 pod windą, ale naprawdę się połacało. Tyle co się ociągłem w to z bratem to normalnie głowa boli :)

wlodas
29-03-06, 18:31
Mortale Combat - jeszcze na Amige - synus z bratankami zarżneli parę joysticków

pawelck
29-03-06, 19:37
Oj te joysticki, ile ja rozwalilem, szybki ruch w bok, tak kilka razy na jakiejs strzelance i po sprzecie:)

flash
29-03-06, 20:14
Na Amigę to ja miałem dużo gierek. Tylko te dyskietki były strasznie krótko działające. Dziś grałem, a jutro można było wyrzucić, ale Mortal Combat to pamiętam.

Ostatnio na emulatorku grałem w Tekkena 3.

S.Z.A.O.
01-04-06, 10:41
hehe pamiętam, też miałęm Amige.........też zarzynałem joystiki :D, potem kupiłem jakis tam specjalny......fajnie mięciutko chodził, nie szlo go zepsuc tak łatwo, do dzisiaj by działał tylko nei ma gdzie podłaczyc :D. ale kosztował jak na te czasy swoje.......nio i Mortal........też grałem, ale zwykle w dupe dostawałem :D w tekkena też hehe

wyyzy
01-04-06, 11:53
Mortal Kombat rulez ;] zwłaszcza wersja na Pegazusa, w którą najwięcej grałem ;] Osobiście polecam Unreala Tournament i Medal of Honor oraz Call of Duty 1+dodatek i 2.

EDIT
nie doczytałem posta ;] sorry.

+ADI+
01-04-06, 12:49
...Osobiście polecam Unreala Tournament i Medal of Honor oraz Call of Duty 1+dodatek i 2.
Fajna bijatyka :D...

illusion
01-04-06, 13:58
Czyżby plagiat? :)
http://forum.underpl.org/showpost.php?p=4908&postcount=1

A poważnie to polecam nieśmniertelną Mafię lub w to co ja dzisiaj zacząłem grać tyle, że na PS2 The Godfather. Fajna gierka klimatem zbliżona do Mafii.

+ADI+
08-04-06, 21:08
wersja na pegazusa (mortal kombat) jest do ściągnięcia w dziale gry/ wątek pegazus i gry

illusion
09-04-06, 10:28
ha, jest już nowy Tomb Raider. Wczoraj zacząłem grać i powiem wam, że klimatem zbliżony jest do pierwszej czyli najlepszej części. Na razie tylka zacząłem grać, ale trzeba mieć dobry wzork, żeby grać w TRL :) Czasem dość ciężko wypatrzyć jakieś przejścia. Ale ogólnie jak na początek, gierka bardzo ok.

+ADI+
09-04-06, 10:33
naprawdę uwarzasz że 1 to najlepsza część? tr3 rulez!

+ADI+
27-06-06, 19:17
Nikt nic nie mówi.. cicho się zrobiło.. a więc odświerzam już wiekowy temacik...
na początek: ile razy zdarzyło wam się kupić czasopismo z grami i okazało się że płytki nie działają??

wyyzy
27-06-06, 20:24
Ani razu a kupowałem kieeeedyś wieeeele czasopism komputerowych :D

... od jakiegoś czasu w cale głównie dlatego, że nic już ciekawego nie piszą a informacje mogę znaleźć na pierwszej lepszej stronie internetowej, więc po co przepłacać :D ?

... a w gry mało gram a jak już czegoś potrzebuje to albo necik albo kumple, więc nie widze już sensu kupowania gazet ;]

illusion
28-06-06, 16:00
Na Playstation już nie ma prawie żadnych gazetek z demami :P
Kiedyś były na PSXa - działały wszystkie.

+ADI+
28-06-06, 16:13
Teraz jest tylko jedna gazeta ale wolę sobie co miesiąc kpować 2 piraciki niż tą gazetę (gazetka po angielsku, tyułu nie pamiętam...)

Gourney
26-10-06, 10:08
Proszę państwa SZOK

http://www.shacknews.com/onearticle.x/44415

Ale **** czemu nie SC2 **** ....